Filtruj terminy

Terapeuta, Psycholog

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Do Pani Aleksandry trafiłam niecałe 2 miesiące temu , mam 50 lat i bardzo źle się czułam ciągle zmęczona i nogi mnie bolały Od roku mam zdiagnozowaną DNĘ MOCZANOWĄ i zaczęłam przybierać na wadze 70,5 kg nie potrafiłam sobie sama poradzić zaczęłam rozpaczliwie szukać pomocy. Dietetyków jest dużo jednak ja chciałam powierzyć moje zdrowie komuś kompetentnemu kto mi pomoże i nie zaszkodzi .Pani Aleksandra okazała się trafnym wyborem sympatyczna i rzeczowa sprawdziła moje wyniki przeprowadziła wywiad i dała ankietę do wypełnienia poczułam że mogę jej zaufać była zainteresowana moim problemem. Po analizie przedstawiła mi konkretny plan działania. Wiedziałam , że z jej pomocą teraz się uda, ponieważ sama nie mogłam sobie z tym poradzić. Pani Aleksandra przygotowała dla mnie opis mojej choroby co pomaga a co szkodzi przygotowała również jadłospis wraz z opisem jak przygotować wszystkie potrawy. Potrawy smaczne , musiałam się nauczyć jadać 5 posiłków dziennie bałam się skomplikowanej diety jednak ta jest prosta i skuteczna. Startowałam z wagi 70.5kg w przeciągu 1,5 miesiąca straciłam na wadze 7 kg a mój wiek biologiczny to teraz 43 lata - SUPER jestem bardzo szczęśliwa a wiem że to dopiero początek do zdrowia , stawy przestały mnie boleć mam więcej energii i optymizmu że nie muszę brać żadnych leków, no i rozmiar w dół. Dziękuje bardzo za wsparcie i rzeczywiste rezultaty Pozdrawiam .
Jeżeli masz problemy ze zdrowiem lub nadwagą to z pewnością Pani Aleksandra Ci pomoże jest sympatyczna, ale też dobry fachowiec któremu można zaufać i powierzyć swoje zdrowie. Szczerze polecam...... Barbra z Zabrza

Opinia dodana przez: Barbara
Dietetyk Warszawa dr n. med. Anna Lewitt

dr n. med. Anna Lewitt

Dietetyk

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31
Mokotów, Warszawa

Wiele osób słysząc o dietach, wizytach u dietetyka, ćwiczeniach na siłowni automatycznie widzi przed oczami osobę otyłą walczącą z nadwagą.
Jest to bardzo błędne myślenie - osoby chude mające problemy ze swoja psychika (anoreksja, bulimia czy tez inne choroby powstrzymujące od normalnego funkcjonowania i obcowania z jedzeniem), czy tez osoby nadmiernie szczupłe z natury, które maja problem z akceptacja swojej sylwetki potrzebują pomocy specjalistów.
Od 7 lat zmagam ...

Od 7 lat zmagam się z demonem zamieszkałym w mojej głowie. Natręctwa, strach przed jedzeniem, brak szacunku do swojego organizmu doprowadziły mnie do całkowitego wyniszczenia. Ostatni rok spędziłam w szpitalach, gdzie lekarze próbowali zdiagnozować zaburzenia przewodu pokarmowego, które pojawiły się po latach anoreksji i bulimii. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Polscy lekarze rozłożyli ręce. Tak znalazłam się w Izraelu w zakładzie leczącym choroby jadłowstrętu. Niestety nie było mowy o normalnym dożywieniu organizmu. Przy wadze 33 kilo byłam karmiona dożołądkowo przez sondę. Jednak i tam lekarze, psycholodzy, dietetycy traktowali dziewczęta jak kaczki do utuczenia. Wypis ze szpitala był moją własną decyzją, brakowało mi indywidualnego podejścia do mojej osoby jak i do każdej z pacjentek. Po moim wyjściu z kliniki załamani rodzice spędzili całą noc poszukując innego sposobu na pomoc. I tak mama natknęła się na Centrum treningu osobistego i dietetyki EGO. Wróciliśmy do Warszawy i już po pierwszej wizycie wraz z rodzicami wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiedni trop. Po badaniu składu ciała dowiedzieliśmy się jakie błędy popełniali wszyscy lekarze, którzy dotychczas mnie doglądali. Potworne odwodnienie, brak mięśni, jednym słowem całkowite wycieńczenie.
Pani Ania uratowała mi życie stopniowo ucząc jeść i nie bać się jeść. Dziś jest dla mnie autorytetem, a także wybawcą. Wraz z całą rodziną dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze Panią Annę, która uratowała mi życie. Mimo, że moja psychika nie jest całkowicie wyleczona to jednak mając Panią Anie przy sobie, będąc pod jej okiem, wiem że jestem bezpieczna i czekam na dzień kiedy z całkowitym przekonaniem powiem "Jestem zdrowa".

Podsumowując polecam wizyty i współprace z Panią Anią dla wszystkich, którzy CHCĄ PRZYTYĆ, SCHUDNĄĆ czy też po prostu ODNOWIĆ SWOJĄ WITALNOŚĆ, SIŁY i nauczyć się DBAĆ O SIEBIE tak, aby żyć długo i zdrowo! Wskazówki Pani Ani są bezcenne nawet dla tych, którzy akceptują się w 100%!!!
Po wiedzy, którą otrzymałam przy okazji wizyt w centrum EGO, chciałabym wysłać tam każdego kto jest mi bliski, aby nauczył się szanować swoje ciało.

Dietetyk Kraków mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, którzy mają problemy z nadwagą żeby się do Pani zgłosili.
córka p. Katarzyny M

Opinia dodana przez: Zuzanna