Usuwanie Blizn

wizyta już od 150

Klinika Akmed
Piwna 17A
Centrum, Gliwice

Pani Doktor bardzo profesjonalnie, rzetelnie i z empatią skonsultowała moją chorobę. Prawdziwa lekarka z powołania. Delikatne i rzeczowe podejście do pacjenta. Z całą pewnością polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: Hala
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia ...
Opinia dodana przez: Marta
Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i ...
Opinia dodana przez: Halina

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Leśna 8
Lubin

Po ciąży moje piersi zmieniły kształt i poddały się grawitacji jestem młodą dziewczyną i jeszcze całe życie przede mną także zdecydowałam się na powiększeniu biustu. Wybrałam rozmiar 375 i jestem super zadowolona z efektu. piersi są nie dość że mają idealny kształt i wielkość to jeszcze blizny są prawie nie widoczne. Polecam dr Leszczyńskiego i zachęcam do poprawiania tych nieprzyjemnych skutków macierzyństwa. Pozdrawiam młode mamusie!
Opinia dodana przez: Katarzynaaa
Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam wszystkich forumowiczów.

Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-)

Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 ...
Opinia dodana przez: kopciuszek
Ginekolog estetyczny Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!
Opinia dodana przez: Ola
Medycyna estetyczna Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Flebolog Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Flebolog, Chirurg ogólny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 140

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Kolejny bardzo dobry lekarz, na którego udało mi się trafić w Warszawie. Podobnie jak inni polecam jego wiedzę i fachowe rozwiązania, a także zwyczajne ludzkie ciepło.
Opinia dodana przez: Krystyna