Uszkodzenia Zebow Zlamania

Wolny termin: dzisiaj o 13:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Chirurg stomatolog Kraków lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Trafiłam do pana doktora przez przypadek (sugerując się poniekąd opiniami) i muszę stwierdzić, że rzeczywiście jest miłym i kompetentnym lekarzem. Miałam problem z zębem po leczeniu kanałowym i póki co, ząb ma się dobrze. Fakt, że w gabinecie Stomatologia "Cichoń" tanio nie jest, ale w tym przypadku warto zapłacić więcej.
Ogromny plus za nowoczesne gabinety i sprzęt.
Jedyną uwagę miałabym do tego, że pracownicy w subtelny sposób chcą naciągnąć na dodatkowe koszty (propozycje zbędnych zabiegów). Na szczęście nie było żadnych nacisków.

Opinia dodana przez: Ewa
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

Wizyta przebiegła pomyślnie, na pewno zgłoszę się do p. doktor znów jeśli zajdzie potrzeba. Wizyta zaczęła się punktualnie, p. doktor bez zwłoki przystąpiła do umówionego wcześniej leczenia kanałowego. Wyniki bardzo dobre, stan moich zębów zdecydowanie się poprawił.

Opinia dodana przez: Miłosz
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Żeromskiego 3A

Jedyny stomatolog, którego nie boi się mój mąż:) Sama też chodzę do Pani doktor. Zawsze ciepło uśmiechnięta i miła. Jasno tłumaczy co będzie robić i czego można się spodziewać po zabiegu. Dba o komfort pacjenta. Zawsze punktualna.

Opinia dodana przez: anna