lekarz Viktoryia Halenka

Internista

1,6
1,6
1,5

Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się trafić do lekarza, któremu daję 1 w każdej kategorii. Poszłam do dr Halenki po skierowanie na badania krzywej cukrowej, bo miałam znacznie podwyższony współczynnik HOMA IR, bezsprzecznie wskazujący na insulinooporność lub hiperinsulinemię. Lekarka spojrzała na badania, wywróciła oczami i powiedziała mi, że wszystko w porządku, powiedziała, że ta choroba (którą błędnie nazywała insulinoODPORNOŚCIĄ) polega na tym, że przez tłuszcz na brzuchu, insulina nie przedostaje się do komórek ciała (absurd!) i że wystarczy, że schudnę. Poinformowałam lekarkę, że schudłam łącznie prawie 15 kilo od początku roku, ale martwi mnie wynik i chciałabym sprawdzić, czy wszystko w porządku. Lekarka wywróciła oczami i powiedziała, że z moją otyłością (mam 32 lata, 165cm i 90kg) zostało mi mniej więcej 15 lat życia. Powiedziała, że nie mam co badać cukru, bo martwić bym się mogła, gdybym miała niskie wyniki, ale powinnam się martwić o miażdżycę, choroby wieńcowe i serca. "Wywróżyła" mi że umrę na wylew, zawał, udar.
Na koniec tej kuriozalnej wizyty powiedziała mi, że na pewno mam wysokie ciśnienie (jestem niskociśnieniowcem) i zmierzyła mi, gdy już wychodziłam ciśnienie. Poprosiłam jeszcze raz o badania z łaski wypisała mi skierowanie na zupełnie bezsensowne badania, jak glukoza na czczo (z wynikami której przyszłam), bez insuliny, cholesterolu, trójglicerydów i TSH, FT3, FT4. Poprosiłam o morfologię, na co lekarka stwierdziła, że - cytuję - "białaczki to i tak nie wykryję, bo jeśli dziś będę zdrowa, to jutro mogę zachorować i temu nie zapobiegnę i tak".

Tragedia.

Niekompetentna, skrajnie arogancka, niedouczona, z kompletnym brakiem empatii i wyczucia. Nie mam pojęcia jakim cudem leczy i kto ją chce w ogóle zatrudniać. Strach chodzić do takich lekarzy. ODRADZAM.

Nie życzę nikomu przeżyć, jakie były udziałem mojej Mamy, po USG jamy brzusznej wykonanym przez tą panią. Zobaczyła w Jej nerce guz. Inny lekarz, do którego Mama udała się już prywatnie, absolutnie guz wykluczył . Pani Halenka widzi (wiem od innych Pacjentek) guzy również w piersiach, guzy których de facto nie ma, za to nie widziała u mojej Mamy trzustki ("trzustka - nie do oceny"). Jeśli jesteś po diagnostyce obrazowej u tej pani, koniecznie skonsultuj się ze Specjalistą radiologii, a jeśli czekasz na badanie - omijaj szerokim łukiem tę osobę. Pani Halenka jest osobą bardzo niekompetentną (współczuję wszystkim osobom, u których "wykryła" nieprawidłowości podczas obrazowania ich narządów...), a przy tym jeszcze bardzo niesympatyczną. Żałuję, że nie ma opcji oceny zero *, gdyż 1 jest zbyt wygórowana.
Ja i moja Mama, miałyśmy do czynienia z różnymi lekarzami, również mało komunikatywnymi i mało sympatycznymi, ale nigdy nie spotkałyśmy się z taką ignorancją u lekarza. Niewiedza p. Halenki jest porażająca i dlatego zdecydowałam się napisać opinię po raz pierwszy. Aby ostrzec potencjalnych Pacjentów i aby uświadomić ciężko chore (w ocenie p. Halenki) osoby, że najprawdopodobniej nie ma w ich organach niepokojących zmian. Życzę wszystkim czytającym tę opinię zdrowia i tylko i wyłącznie kompetentnych lekarzy.

Ta kobieta to koszmar. Od samego wejścia czuć było nieprzyjemną atmosferę i pretensję, że nie wiem jak mam się zachować mimo pierwszej takiej wizyty (usg piersi). Podczas samego badania pani doktor wykryła zmiany o czym od razu poinformowała. Na tym skończyło się jej zaangażowanie. O tym co to jest i co w związku z tym ledwo dowiedziałam się po dopytaniu. I tu kolejny szok, bo nastąpiło jedynie nastrasznie nowotworem piersi i oświadczenie, że zmiany wymagają biopsji, na którą muszę dostać oddzielne skierowanie (wizyta w ramach prywatnego ubezpieczenia). Na koniec jedynie ...

Ta kobieta to koszmar.

Na koniec jedynie wręczenie wyników. Żadnego wytłumaczenia dalszych kroków, uspokojenia, wyjaśnienia sprawy. Oddelegowanie z kwitkiem i tyle.

Serdecznie nie polecam i mam nadzieję, że nikt inny nie przeżyje takiego strachu u tej kobiety.
Żałuję, że wcześniej nie sprawdziłam pani doktor w serwisie, bo na pewno nie umówiłabym się na badanie!

Wizytę u Pani doktor oceniam bardzo słabo. Pierwszy raz w życiu wykonywałam u tej Pani usg piersi. W jednej zdiagnozowała torbiele, w drugiej włókniaka. Otrzymałam skierowanie na biopsję. Podczas biopsji okazało się, że inna Pani doktor nie może pobrać wycinka, ponieważ nie ma z czego (zupełnie niczego nie dostrzegła ani w jednej ani drugiej piesi, a badała mnie naprawdę długo). Mimo to po kilku miesiącach ponownie wybrałam się dla pewności na usg piersi do innego lekarza, żeby upewnić się czy faktycznie wszystko jest w porządku. Okazało się, że nie widać ani torbieli, ani włókniaka. Żałuję, że udałam się na wizytę do dr Viktoryi Halenki. Straciłam czas i mnóstwo nerwów przez błędnie postawioną diagnozę. Przestrzegam przed tym lekarzem.

Doktor Viktoryia Helenka, przeprowadzała badanie w bardzo oschłej atmosferze, niczym automat. Po wykonaniu badania nie czuje się spokojny. Pani dr. stwierdzała, że nie widzi u mnie żadnych anomalii wszystko jest standardowo. Z tego co wiem to mam dwie śledziony co nie jest standardowym wyposażeniem człowieka a doktor tego nie zauważyła. Skoro uznała to za standard może i inne zmiany tez tak potraktowała.

Polecam Panią Doktor bardzo konkretna, rzetelna była u nas na wizycie domowej dwa razy i za każdym razem pomogła naszej 4 miesięcznej córeczce czego inni lekarze nie potrafili zrobić tylko przepisywali inhalacje na wszystko.Polecam w 100%

Szczerze nie polecam. Gdybym wczesniej przeczytała opinie o tym lekarzu na pewno bym się do niej nie zapisała. Wizyta z dużym opóźnieniem bo lekarz nie przyjmuje pacjentów według umówionych godzin. Samo badanie USG przebiegło w nieprzyjemnej, oschłej atmosferze, bardzo pobieżne, trwało gora trzy minuty. Po czym lekarz stwierdził że opis jest prawidlowy i wydrulowal gotowy wzór. Nigdy więcej wizyty u tego lekarza.

Wg mojej opinii bardzo dobry lekarz- konkretna z ogromną wiedzą , i dla mojej córki jak i dla mnie bardzo miła. Polecam

Bardzo dobry lekarz, postawiła właściwą dignozę i wypisała potrzebne leki, które pomogły mojemu bratu. Pozytywna rekomendacja.

U mnie podobnie jak w komentarzach. Pani Doktor na USG nastraszyła mnie zmianami na nerkach i kazała pilnie skontaktować się ze specjalistami. Gdy dopytywałem o szczegóły zbywała to milczeniem. Atmosfera była bardzo nieprzyjemna. Specjaliści w Medicover kategorycznie wykluczyli opinie Doktor i byli wprost zaskoczeni jej błędną diagnozą.

U mnie podobnie jak w komentarzach.