lek. dent. Violeta Biskupska

Polecam bardzo Panią stomatolog Violetę Biskupską. U Pani stomatolog leczymy zęby poddajemy się systematycznej kontroli, uzupełniamy ubytki, lakujemy, polerujemy, wypełniamy bruzdy, wybielamy. Całą rodziną zdecydowaliśmy na to, aby to Pani stomatolog Violeta opiekowała się naszymi zębami. To bardzo miła osoba, podczas wizyty informuje o wszystkim bardzo szczegółowo. O wszystko pyta. Jeszcze raz serdecznie polecamy.

Polecam serdecznie Panią stomatolog Violete (Violeta Biskupska). Pani stomatolog to profesjonalistka przez duże P! Posiada ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, ale co najważniejsze- jest Wspaniałą Pozytywną Osobą :) U Pani stomatolog leczymy zęby. Oraz poddajemy się systematycznym badaniom lekarskim stomatologicznym z instruktażem higieny jamy ustnej. Każde wizyty przebiegają w super atmosferze. Polecam z całego ❣️Jeszcze raz dziękuję za cudowne podejście do pacjenta. Pani Violeta tłumaczy każdy aspekt i infirmuje o każdym kroku pracy. Do tego jest bardzo delikatna. Ma wspanialy kontakt z pacjentem ❤❤💟💟 Gabinet czysty, sterylny, pachnący. Poczekalnia przyjemna :)

Gabinet czysty, sterylny, pachnący.
Poczekalnia przyjemna :)

Najlepszy stomatolog z jakim w życiu miałem do czynienia. Idealne podejście do pacjenta, konkretne, fachowe i kompleksowe leczenie.