lekarz Violeta Jurczyk-Stanisławska

Internista

Mile zostałem zaskoczony, kiedy po 2 latach leczenia u różnych lekarzy, dopiero Pani doktor potrafiła dobrać mi odpowiednie leki. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. Mój ogólny stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Jest osobą niezwykle kompetentną.

Jestem naprawdę mile zaskoczony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta, niewątpliwym atutem Pani doktor jest łagodność i takt podczas wizyty w gabinecie.Moim zdaniem doktor godny polecenia:)

Jestem mile zaskoczony podejściem Panu Doktor do pacjęta dokładne badanie zawsze uśmiech na twarzy dobra diagnoza

Byłem u Pani doktor bardzo mi pomogła i jest osoba kompetentną w swoim fachu POLECAM

Bardzo dobry lekarz koncentruje się na pacjecie robi dokładny wywiad lekarz którego bardzo polecam