lekarz Violetta Bąk

Psychiatra

2,9

Lekarz bardzo kompetentny z doświadczeniem. Byłam u Pani doktor ze swoim rodzicem, wysłuchał i zrobił szczegółowy wywiad z pacjentem i jego rodziną. Pani doktor dała szczegółowe zalecenia dotyczące brania leków i w razie konieczności zleciła wykonanie telefonu w celu doinformowania się. Polecam

Polecam

Nie polecam pani doktor wypowiedź jej jest nic nie warta ona wie lepiej od pacjenta wzięła kasę za nic i problemy z praca i alkoholem jej nie obchodzą .

Ludzien nie chodzcie do tej wiedzmy, przez nia mam problemy z erekcja. To wariatka do potegi mało tego sama pewnie podjada jakies leki jest oblesna, nie chodcie do niej.

Pani doktor zbyła mnie w drzwiach, nie wsłuchuje się w opinię rodziny. Nie bierze pod uwagę wcześniejszego leczenia, nie daje dość do słowa- "...Ona wie lepiej...". Tak zadufanego lekarza dawno nie widziałem. Pozdrawiam pacjentów Pani doktor i współczuję...

Pozdrawiam pacjentów Pani doktor i współczuję...

Wcale mi się nie podoba jak leczy,źle dobrała lek,mialam działania nieporządne.Ogólnie nie była sympatyczna,nie daje dość do słowa.

Pierwsza osoba,która pomogła w mojej chorobie.Poznałem już wielu lekarzy tej specjalności gdyż choruje na nerwicę kilka lat,jednak jako pierwsza pomogła mi dr.Bąk.Jedynym minusem u Pani Bąk jest niemożność dodzwonienia się.W ciągu dnia dzwonię bez skutku kilkanaście lub kilkadziesiąt razy.Braknie mi np.leków i wtedy jest problem.Można dogadać się z Panią doktor i odwiedzić ją w razie konieczności w szpitalu w Rybniku.

Jesli moge coś dodać, Pani doktor jest owszem miła i widac, że starała się pomóc, ale niestety u mnie Pani doktor źle dobrała leki. Jak sie później okazało leki , które mi przepisała przeznaczone były dla osoby cierpiącej na depresję...U mnie depresji nie było..wylądowałam na pogotowiu po 3 dawce leku...To był koszmar co się ze mną działo. Czułam, że umieram, myślałam że mam zawał serca. Wiec polecam innym ostrożność..Zmieniłam psychiatrę i takiego problemu już nigdy nie miałam.

Miła,kompetentna, wzbudza zaufanie nie ma bariery ktora przeszkadza w wygadaniu sie co człowieka boli.Polecam.

Pani doktor bardzo miła, kompetentna. Wszystko tłumaczy kiedy można spodziewać się efektów działania leków. Wrazie potrzeby można się do niej odezwać telefonicznie. Bardzo polecam.