lekarz Violetta Balicka

Alergolog

Bardzo sympatyczna Pani doktor, wszystko wyjaśnione. Zleciła testy i dobrała leki, co najważniejsze działają. Dziękuję. Polecam.

Dzięki Pani doktor już nie muszę kupować chusteczek higienicznych w hurtowni;). Jedyny lekarz, który wiedział jak mi pomóc. Polecam bardzo!

Bardzo miła, uprzejma i przyjemna pani doktor, służąca pacjentowi i rodzicowi swoją wiedzą, radą, doświadczeniem. Polecam.

Najpierw Pani doktor przeprowadziła testy i zaleciła bardzo konkretną obserwację. Typowe leki dla alergików działały doraźnie, więc wspólnie zdecydowałyśmy o odczulaniu. Jest to długotrwały proces, ale w naszym przypadku to jedyna rozsądna decyzja. Jestem zadowolona, że trafiłam na tę Panią doktor.

Jestem pozytywnie zaskoczony podejściem pani doktor. Z dużym zaangażowaniem i dociekliwością szukała przyczyn moich kłopotów zdrowotnych. Po testach okazało się, że wystarczy systematyczne przyjmowanie leków i problemy zniknęły. Cieszę się , że wreszcie trafiłem na kompetentnego lekarza.

Byłam na badaniu i testach z czteroletnimi bliźniakami, Pani doktor wykazała sie bardzo duża cierpliwością i podejściem do dzieci. Chłopcy bez problemu pozwolili sobie zrobić testy. Wyniki dokładnie omówione, wyjaśnione dalsze działanie i leczenie. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, z dużą wiedzą. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do pani doktor.

Pełen profesjonalizm, polecam i dziekuję za pomoc. Ostra alergia na koty, obecnie bez problemu przebywam z kotem w jednym pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane leki zdziałały cuda.

Jeździłem do alergologia do Łodzi, mój czas i pieniądze szły w błoto. Dobrze, że trafiłem na panią doktor. Teraz mam kompetentnego lekarza na miejscu. Polecam.

bardzo sympatyczna Pani doktor, troskliwa o małego pacjenta. Wyjaśniła wszystkie niejasności. Nie zbywa pacjenta. Zleciła testy i dobrała leki. Teraz wszystko z córką w porządku. Dziękuję. Polecam.