lekarz Violetta Grącka-Chrzanowska

Medycyna estetyczna

A więc tak: Nie będę pisać jak to bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pani Violetty bo to już widać po ilości gwiazdek które z czystym sumieniem jej przyznaje. Wszystko na najwyższym poziomie. Zgłosiłam się do Pani Violi po nieudanym zabiegu powiększania ust u jednej z kosmetyczek w niewielkiej miejscowości. Zabieg, który wykonała mi ta kobieta nie przyniósł żadnych pożądanych efektów - wręcz przeciwnie. Miałam okropne białe uwypuklenia widoczne gołym okiem. Jednego wielkiego guza na ustach! Mniejsze bruzdy wyczuwalne palcami na ustach. Oczywiście poszłam z reklamacją! Co zostało mi odpowiedziane? Że coś z moimi ustami jest nie tak! Z racji znajomości z panią kosmetyczką, małej wiedzy na ten temat nie robiłam afery tylko szukałam pomocy gdzie indziej. Dodam jeszcze, że to wszystko miało miejsce kilka miesięcy po incydencie, który powinien się nazywać powiększaniem ust. Po nitce do głębka trafiłam do medestetic!!! Usłyszałam o Pani Violi od znajomych, którzy jako bardzo zadowoleni klienci uczęszczają tam w ramach swoich potrzeb regularnie. Po konsultacji z Panią doktor (należy zaznaczyć, że Pani Violetta posiada tytuł lekarski) dowiedziałam się co groziło moim ustom (torbiele) oraz dlaczego tak się stało (zbyt płytko wstrzyknięty preparat zgromadzony w kilku miejscach).!!!!!! Pomogła mi zaledwie kilkoma wizytami. Rozbiła zgromadzony w moich ustach kwas hialuronowy, dzięki czemu moje usta wróciły do swoich naturalnych kształtów (bez obrzydliwych bruzd i guzów)! Na każde moje pytanie Pani doktor udzieliła mi fachowej odpowiedzi. Zabiegi wykonane w sposób bardzo profesjonalny. W każdej chwili mówiła co teraz będzie robić, jak silne będzie natężenie bólu (o ile o takowym wogóle można powiedzieć). Zabieg wykonany bardzo sterylnie. Za każdym razem w mojej obecności była otwierana nowa igła. Z rozmów z różnymi znajomymi wiem, że nie jestem pierwszą i jedyną osobą, której Pani Violetta pomogła w ten sposób. Ponieważ zgłaszają się do niej ludzie szukający pomocy i poprawek z całego województwa. Dodam jeszcze, że odważyłam się na zabieg powiększania jeszcze raz! Ale tylko i wyłącznie u Pani Violetty!!!! Zabieg po znieczuleniu prawie bezbolesny, Usta naturalnie powiększone, pięknie wymodelowany naturalny kształt! Dokładnie takie o jakich marzyłam! Oczywiście chciałam powiększać odrazu po zabiegach hialuronidazy (usuwanie kwasu hialuronowego) ale Pani doktor mi odradziła na jakiś czas co również świadczy o jej profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do klienta. Z czystym sumieniem jestem w stanie powiedzieć że Pani doktor Violetta Grącka Chrzanowska jest mistrzem w sowim fachu i powinna być autorytetem dla ludzi z sektora działalności medycyny estetycznej! Pani Violetko jeżeli kiedykolwiek natrafi Pani na ten komentarz to jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje bo gdyby nie wizyta u Pani nie wiem jak skończyłaby się moja sytuacja.

Dr robi bardzo dobre wrażenie osoby kompetentnej, która oferuje kompleksowe podejście do leczenia pacjenta. Najwyższe oceny są dlatego, że poświęciła mi podczas mojego pobytu w gabinecie dużo czasu; a miałam w tym względzie niezbyt dobre doświadczenia z lekarzami medycyny estetycznej,spoza Szczecina również. Moja twarz wygląda bardzo dobrze i wyglądać będzie pewnie jeszcze lepiej po kolejnych zabiegach wg jej zalecen. Z tego co mi wiadomo, jest całkiem popularna wsrod pacjentów medycyny estetycznej. Poza tym widać, że jest to osoba bardzo sympatyczna i uprzejma. Polecam gabinet dr Violetty Chrzanowskiej. Pacjentka

U Pani Doktor Violetty już byłam kilka razy i muszę powiedzieć, że za każdym razem jest to wizyta po, której jestem pod każdym względem usatysfakcjonowana. Obsługa profesjonalna, atmosfera rodzinna, cena satysfakcjonująca i efekt jak najbardziej zadawalający. Gorąco polecam.

Gabinet Pani doktor Violettyodwiedzam już od 4 lat. Kilka dni temu miałam mezoterapię igłową i troszkę botoksu,żeby moje zmarszczki odpoczęły.Odmłodzona o dobre 10 lat bez efektu maski i bardzo zadowolona , jak zawsze ,zresztą i... wdzięczna !!!

Moim zdaniem P.Doktor jest jedna z lepszych pod wzgledem ostrzykiwania,wypelniania twarzy itd.,Niesamowicie precyzyjna w porownaniu co do innych w tym fachu ..Potrafi skorygowac kazda okolice twarzy wrecz idealnie zgodnie z zyczeniem pacjenta,natomiast produkty na ktorych pracuje, w moim przypadku nie zawsze byly dobre, krotkotrfale efekty.Zdarzylo mi sie rowniez jeden raz po mezoterapi koktailem witaminowym u tej Pani dostac odczynu zapalnego skory co nie zdarzylo mi sie w poprzednich zabiegach tego typu.Ceny zabiegow nie naleza do najdrozszych ale i nie najtanszych,moze nawet co do niektorych produktow lacznie z zabiegiem nieco zawyzone.

Niedawno bylam u niej na fałdach nos.-warg i zmarszczkach przy ustach. Efekt był super i sie okazało sie ze niewiele trzeba. Nie jestem lekarzem zebym miala wiedziec czy jestr kompetentna ale wyglada na to ze jest. co prawda widac ze jest zaganiana, ale zawsze mozna ją o cos spytac. Uzbieram kaske i pewnie się za kilka miesięcy na cos do niej znowu wybiorę. jak dla mnie jest na 5. Elżbieta

Mialam u niej robiony moj pierwszy zabieg, to byla 'mezoterapia'. Po jednym zabiegu byla roznica,chyba nawet plamki po moich wizytach w solarium mi pobladly. Mysle ze mezoterapia jest dla trzydziestolatkow idealna, bo nie ma jeszcze co wypelniac a skóra staje sie odzywiiona i sie zdrowo blyszczy. Warto, sprawdzilam. M,

robilam u tej pani juz kilka zabiegów, ostatnio wypelnilam bruzdy, tez zmarszczki miedzy brwiami i jestem b zadowolona. 5/5. pozdrawiam

Przed miesiącem robiłam sobie w tym gabinecie zabieg,długo się zastanawiałam,ale namówiła mnie koleźanka,która chodzi do dr Grackiej.Powiększyła mi usta i policzki. Jest superowo,mojemu mężowi podobam się bardziej i to mnie cieszy,jestem zadowolona i wdzięczna doktór. Za cierpliwość,bo bardzo sie bałam i warto było jak się okazało,myślę,że będę jej klientką,bo odpowiada mi jej podejście do pacjenta,jest uprzejma i konkretna.Mogę polecić szczerze

Byłam jakiśczas temu na ustach i policzkach,wyszło dobrze,podobam się mężowi po tym lekkim liftingu.Kilka osób powiedziało mi ,że fajnie wyglądam.Doktór bardzo miła ,poświęciła mi sporo czasu,bo trochè się wahałam i nie byłam do końca zdecydowana co chcę,ale ona dobrze mi doradziła,cieszè siè,że znalazłam dobrego lekarza estetycznego,bo mam zamiarrobić te zabiegi juź zawsze.Polecam szczerze

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Szczecin"?

Andrzej Krajewski

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin