lekarz Violetta Grędzińska

Neurolog

Kilka dni temu miałam problem z częstymi bólami i zawrotami głowy. Problem pojawił się w momencie gdy zaczęłam wpadać na futryny drzwi i chwiać się stojąc w miejscu. Z mężem doszliśmy do wniosku, że trzeba pójść do szpitala, bo to nie jest normalne. Zostałam przyjęta na SOR i skierowana do neurologa. Zlecono mi badanie rezonansu magnetycznego głowy i kręgosłupa szyjnego oraz badanie krwi. Przyznam, że trochę się obawiałam tej wizyty, bo pracuję w mordorze i nie mogę sobie pozwolić nawet na kilka dni urlopu. Jednak wszystko trwało około 40 minut ...

Przyznam, że trochę się obawiałam tej wizyty, bo pracuję w mordorze i nie mogę sobie pozwolić nawet na kilka dni urlopu. Jednak wszystko trwało około 40 minut i w dodatku okazało się, że to tylko podejrzenie migreny z aurą. Zaproponowano mi leczenie farmakologiczne oraz trochę więcej odpoczynku.

Podsumowując uważam, że jest to lekarz bardzo konkretny, pełen profesjonalizmu o wysokich kwalifikacjach dbający o swoich pacjentów. Zdecydowanie polecam ją z całego serca.

Cześć wszystkim Byłam kilka dni temu u pani doktor i z czystym sumieniem moge ją polecić. Kilka miesięcy wcześniej mój tata dostał skierowanie na SOR z powodu złego samopoczucia, ale była to kolejna wizyta w szpitalu i myślałam, że dostanie leki i wypis do domu. Pani doktór zleciła dokładniejsze badanie i okazało się, że mój tata ma... guza a żaden z poprzednich lekarzy tego nie wychwycił w badaniach. Jeżeli to nie jest godny polecenia lekarz to już nie wiem który jest.

Cześć wszystkim

Długo mi zajęło skontaktowanie się z Panią doktor, ale muszę przyznać, że . Od dawna nie spotkałam lepszego lekarza z taką wiedzą. Zostałam skierowana na SOR w szpitalu Wolskim, ponieważ miałam dość nieprzyjemny ból głowy, dość nietypowy. Wszyscy twierdzili, że to z przemęczenia bądź że źle sypiam. Na sorze, gdzie dyżurowała pani doktor zauważyła u mnie miklonie, zostałam zabrana na badania, których nikt inny nie chciał zlecić, tylko ona. Finalnie dowiedziałam się, że mam krwiaka mózgu i muszę go leczyć. Naprawdę cieszę się, że trafiłam tam a nie gdzieś indziej.

Bardzo słaby lekarz pozbawiony empatii i nastawiony negatywnie do pacjenta...Zero fachowości nie polecam a wręcz odradzam kontaktów z tą panią.Lepiej poszukać prawdziwego lekarza .Zerowa kompetencja,zerowa uprzejmość,zerowa kompleksowość podejścia, W ocenie musiałam pozostawić jedną gwiazdkę ale pani zasługuję na mniej niż zero.