lekarz Violetta Jarecka

1,7
1,4

Arogancka kobieta bez empatii do pacjenta. Brak profesjonalizmu co przekłada się na powyższe opinie. Przyjmuje w przychodni na plantach, dawniej kierowniczka mzoz na żytniej

Miałam zaszczyt dziś być u tej pani doktor nikomu nie polecam jest bardzo arogandzka nie liczy się z pacjentem nie bada nic nie sprawdza nie polecam !!!!!!

Zachowanie lekarki poniżej jakiegokolwiek poziomu kultury. Pani doktor jest arogancka, bezczelna, na prośbę o skierowanie na badania oraz skierowanie do specjalisty robi wielką " łaskę". Chyba żadna krytyka nie odda tego w jaki sposób podchodzi do pacjenta.

Trudno nazwać tą panią lekarzem ,nie liczy sie z pacjentem z łaski wypisala skierowanie na oddział pacjentowi ktore mialo być pilne (nie zaznaczyła ) Nie kontaktowa , nie przyjemna zero podejścia do pacjenta nie polecam...

Pani doktor pracuje chyba za kare ,nie przyjemna psuje renomę przychodni na plantach ,nie interesuje sie historią choroby pacjenta nie polecam...

Pani Doktor zachowywała się jakby pracowała za karę. Wystawiła receptę na leki a nawet nie powiedziała co mi dolega. Nie polecam.

Bardzo miła pani doktor z super podejściem do pacjenta. Leki wypisane skuteczne, poświęciła odpowiedni czas na rozmowę i badanie.

Lekarka mająca dyżur w przychodni "na Plantach", przychodząc z problemem zdrowotnym, nawet nie zbadała, wypisala skierowanie, które jest źle wystawione... porażka. Proponuję zmienić zawód, bo psuje jedynie renomę przychodni. Nie polecam.

"Lekarz" nie ma Zielonego Pojęcia o wypisywaniu nowych recept !!! Na dyżurze na ulicy Lunewil we Włocławku zachowuję się jak by pracowała na akord. Nie Polecam