lekarz Violetta Jurczyk-Stanisławska

Wizyta u pani doktor była dla mnie ogromną nieprzyjemnością - pani doktor była oceniająca i lekceważąca, zadawane pytania w sposób: „pewnie pani nie wpadła na to żeby…” nie przedstawiają lekarza jako uprzejmego i empatycznego. Połowę wizyty pani doktor poświęciła na spisanie zaleceń na objawy, które udało mi się już samodzielnie zwalczyć „będzie pani miała na przyszłość”, oczywiście diagnoza na podstawie bardzo skąpego wywiadu, bez badania lub zleconych badań. Uważam, że pacjent nie ma obowiązku wiedzieć, domyślać się jakie informacje poza oczywistymi (przebieg choroby, czas trwania, podjęte działania) są istotne dla ...

Uważam, że pacjent nie ma obowiązku wiedzieć, domyślać się jakie informacje poza oczywistymi (przebieg choroby, czas trwania, podjęte działania) są istotne dla lekarza, a pani doktor w paru bardzo nieuprzejmych uwagach zaznaczyła, że „no tego mi pani nie powiedziała”. Wizyta była stratą czasu, bo wg pani doktor, na oko, zapewne, jest to taka i taka diagnoza i poleciła dalej stosować wdrożone leczenie. Brak pomocy, brak empatii, traktowanie pacjenta z pretensją że w ogóle się w przychodni pojawił.
Nie polecam!

Nie polecam!

Lekarz z powołania! Dokładna, cierpliwa. Dobry diagnosta. Zawsze wysłucha i szuka właściwych rozwiązań. Zawsze patrzy na choroby współistniejące i dobiera takie leczenie, aby nie szkodzić. Pani Doktor to kopalnia wiedzy z ogromnym doświadczeniem. POLECAM !!!

Mile zostałem zaskoczony, kiedy po 2 latach leczenia u różnych lekarzy, dopiero Pani doktor potrafiła dobrać mi odpowiednie leki. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. Mój ogólny stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Jest osobą niezwykle kompetentną.

Najlepszy lekarz! Nie zamieniłabym na innego. Wolę jechać dwa miasta dalej do pani Violetty niż iść u siebie w mieście do byle kogo.

Witam! Lekarz z powołania!!! Przede wszystkim podejście do pacjenta, wysłuchanie go, zawsze trafne leczenie!!! Polecam takiego lekarza jak p. VIOLETTA, nie zamienilabym na innego lekarza!!! Polecam!!!

Jestem naprawdę mile zaskoczony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta, niewątpliwym atutem Pani doktor jest łagodność i takt podczas wizyty w gabinecie.Moim zdaniem doktor godny polecenia:)

Jestem mile zaskoczony podejściem Panu Doktor do pacjęta dokładne badanie zawsze uśmiech na twarzy dobra diagnoza

Byłem u Pani doktor bardzo mi pomogła i jest osoba kompetentną w swoim fachu POLECAM

Bardzo dobry lekarz koncentruje się na pacjecie robi dokładny wywiad lekarz którego bardzo polecam