lekarz Violetta Łaguna

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.

Kompetentna i poświecająca swoje życie(także prywatne) małym pacjentom. Zawsze trafnie doradzi i wysnuje odpowiednią diagnozę.

Bardzo dobry lekarz!!! Perfekcyjnie podchodzi tez do małych pacjentów. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Przez bardzo wiele lat leczylam się u Pani doktor Łaguny. Wspaniały lekarz i człowiek. Pozdrawiam i polecam.

Pozdrawiam i polecam.

Zdecydowanie polecam tego lekarza, mój synek i córeczka są prowadzeni przez panią dr Łagunę od trzech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz godny polecenia. Zawsze do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pani doktor z powołania.Mieszkam na drugim końcu Warszawy, ale z dzieckiem zawsze udajemy się tam.