lekarz Violetta Łaguna

Pediatra

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.

Kompetentna i poświecająca swoje życie(także prywatne) małym pacjentom. Zawsze trafnie doradzi i wysnuje odpowiednią diagnozę.

Niestety nie moge podzielic opinii moich poprzednikow na temat ww Pani doktor. Przed wizyta szukalaminformacji na temat Pali Łaguny i weszlamdo gabinetu pozytywni nastawiona. bardzo szybko sie zdziwilam...Pani doktor jakby obrazona nacaly swiat..do mojej corki ktora fakt plakala i nie chciala byc zbadana powiedziala: nie kop mnie bo ja ciebie kopne...ja rozumiem ze kazdy moze miec gorszy dzien ale troszke wiecej empatii zycze przy pracy z dziecmi.

Przez bardzo wiele lat leczylam się u Pani doktor Łaguny. Wspaniały lekarz i człowiek. Pozdrawiam i polecam.

Pozdrawiam i polecam.

Bardzo dobry lekarz!!! Perfekcyjnie podchodzi tez do małych pacjentów. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Zdecydowanie polecam tego lekarza, mój synek i córeczka są prowadzeni przez panią dr Łagunę od trzech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz godny polecenia. Zawsze do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pani doktor z powołania.Mieszkam na drugim końcu Warszawy, ale z dzieckiem zawsze udajemy się tam.

Pani doktor obraziła się, kiedy poprosilam ją o skierowanie na komplesowe badania dla swojego dziecka oraz do poradni laryngologicznej. Przewlekłe nawracajace zapalenia górnych dróg oddechowych nakazala leczyć poprzez spożywanie kiszonek. Jeśli Pani doktor to czyta , to uspokajam ja i zgodnie z jej nakazem już wiecej do niej się nie zgłoszę ze swoim dzieckiem.