Violetta Południak

2,9
2,7
2,9
2,6

Dobry psycholog, pomaga całej rodzinie. Nie skupia się tylko na dziecku ale daje także wskazówki rodzicom i pracuje z cała rodzina nad zmianą , dzieki ktorej wszyscy czują się lepiej.

Byłem/am u wielu psychologów, w różnych miastach, płaciłem/am kwoty od 50 do 120 zł za godzinę terapii i z mojego doświadczenia wynika, że ta pani jest bardzo nieprofesjonalna. Stara się wejść w bliską relację z klientem i nim manipulować, kiedy wyraźnie widać, że stan psychiczny pacjenta ją przerasta. Nie potrafi się przyznać, że niektóre przypadki są dla niej zbyt trudne. Powinna była skierować takiego pacjenta do innej, bardziej kompetentnej osoby. Zdecydowanie można zarzucić tej pani stronniczość w przypadku terapii większej ilości pacjentów niż jeden, a szkoda bo na pierwszym spotkaniu plan terapii wydawał się być obiecujący. Nie rozumiem też kwoty, której ta pani sobie życzy, gdyż, w większym mieście niż Koszalin można zapłacić o wiele mniej i zyskać o wiele więcej z terapii. Tutaj niestety pani ta nie jest w stanie poprawić samopoczucia pacjenta, a wręcz przeciwnie, wg mnie pogarsza jego stan.

Poprostu tragedia. Na pierwszej wizycie wydawala sie bardzo kompetentes osoba ale juz na drugiej wizycie Pani "psycholog " doprowadzila mnie prawie do obledu nakazujac mi jak policjant co mam robic a czego nie np.zeby nie myselec o stracie syna to powinnam gotowac mezowi obiadki I sprzatac dom a nie robic to co lubie czyli uczyc sie jezyka agielskiego. Carly Chas najezdzala na mnie tak ze Mona corka sie zalamala i w nocy musialam dawac jej tabletki uspakajajace.

Polecam, z całego serca. Wysoka jakość terapii oraz skuteczność proponowanej przez panią Violettę jest bezdyskusyjna. Grupy socjoterapeutyczne prowadzone przez nią - bezcenne w rejonie, w którym ma swoją praktykę.

Po pierwsze: nie rozumiem do końca, dlaczego ocena P.Violetty umieszczona jest w rankingu lekarzy, po drugie jedno można jej zarzucić na pewno: brak profesjonalizmu przez zbyt bliską relację z klientem( w pewnym momencie wydaje Ci się,że jesteś jej przyjacielem), pacjentem, nie wiem nawet, jak określić osobę, z którą "pracuje"

stanowczo nie polecam. Jeśli sam sobie nie pomożesz to ta Pani na pewno Tobie nie pomoże.

Nie polecam tej Pani nikomu nie mam zbyt pozytywnej opini po wizycie u tej kobiety.Zdecydowanie nie pomogła mi w niczym wręcz przeciwnie wyciągnęła kase

Pani Violetta uratowała mi życie i cieszyłabym się, gdyby każdy kto potrzebuje pomocy trafił właśnie na taką.