lekarz Violetta Szewczyk-Markowska

Totalny brak kompetencji. Bagatelizowanie problemów i przeoczenie istotnej sprawy, która mogła skończyć się bardzo źle.

Bardzo chaotyczna, niemiła i niedelikatna. Prowadzi moją ciąże ale zamierzam zmienić lekarza bo się zaczynam bać o życie mojego dziecka pod jej opieką. Gdy mnie badała nagle wsadzila mi głąboko ręke do macicy tak mnie strasznie bolało, że zaczełam krzyczeć i płakać z bólu a ona do mnie z tekstem ,,nie krzycz, jak będziesz rodziła, musisz czuć ból!!!". Jak będę rodziła to ból jest nieunikniony ale podczas zwykłego badania może się bez tego obejść prawda????? Gdy wróciłam do domu płakałam jeszcze przez 2 godziny, bałam się czy nic nie stało się dziecku przez takie bolesne badanie. Ponad to lekceważy moje wyniki badań, słyszę od niej wiecznie, że nie ma czasu, że czeka dużo pacjentek i odbębnia wizyte jak najszybciej się da. A ja mam od początku ciąży bardzo złe wyniki badań. Dużo ponad normę leukocytów a bardzo mało HT. Nie wiem jak mam poprawić wyniki, co się dzieje z moim dzieckiem. Często leci mi z nosa krew i strasznie boli mnie głowa ale Pani dr. równierz to lekceważy. Często zapomina mi dać recepty, skierowania na badani, muszę znowu się wracać i tłumaczyć jej czego mi nie dała. Masakra, jak ktoś taki może w ogóle prowadzić ciążę??? Szukam lekarza przy którym nie będę się bała o życie mojego dziecka.