lekarz Violetta Tucholska

Lekarz rodzinny

Fachowa, serdeczna i pełna troski o małego pacjenta. Nasze dzieciaki prowadzi już ponad 4 lata i jak do tej pory wyleczyła je z każdej infekcji bez antybiotyku. Starsza córka miała również uciążliwe i nawracające problemy skórne. Dzięki poradom pielęgnacyjnym Pani Doktor oraz przepisanym mieszankom, wszystkie zmiany szczęśliwie ustąpiły. Świetny lekarz

Nie polecam. Kiepski diagnosta a raczej żaden. Potrafi diagnozować tylko katar angina itp. Jak mój syn miał mononukleozę i to już bardzo zaawanowaną powiedziała że to tylko infekcja.Ale nie przekonała mnie. Poszłam do innego lekarza który defakto jednoznacznie to stwierdził.Kiedy wróciłam do przychodni po skierowanie na badania Tucholska była wielce obrażona że podważam jej diagnozę.A przecież to nie o to chodzi -dobro dziecka jest najważniejsze.