lekarz Violetta Wegienko

Dermatolog

To chyba najlepszy lekarz dermatolog, u jakiego byłem. Problem, z którym przyszedłem, został szybko i trafnie zdiagnozowany. Samo leczenie było długie, ale Pani doktor służyła za każdym razem radą. Na wszelkie niepożądane reakcje organizmu na leki reagowała bardzo czujnie. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

miła i kompetentna osoba, jestem zadowolony z wizyty...

miła i kompetentna osoba, jestem zadowolony z wizyty...

Pacjentką Pani doktor była moja mama - starsza osoba, ani mamie, ani mnie nie podobało się w jaki sposób została potraktowana. Pani doktor wcale nie był zainteresowana rozwiązaniem problemu, z którym do niej trafiłyśmy, bo dotyczył starszej osoby. Mama wyszła od niej nie tylko bez rzetelnej porady ale i zdołowana, że jest starsza. Nie polecam takiego lekarz,który zajmuje się pacjentem jak jest młody, bo starszy to niech się cieszy tym co ma.

Bardzo nieuprzejma Pani, przyjmuje tylko osoby umówione na godzinę(jedna osoba siedzi 0.5 godziny) a jeśli ktoś chce żeby go przyjęła bez umówienia to w bardzo niemiły sposób wyprosi i powie że ona ma bardzo dużo pacjentów i nie ma czasu. Nie polecam tej Pani.

Zdecydowanie nie polecam pani Wegienko. Przyszłam do niej ze swędzącą skórą głowy, a ona po obejrzeniu mojej głowy stwierdziła, że mam gnidy. Byłam w szoku więc, w domu mąż dokładnie mnie obejrzał i powiedział, że żadnych gnid nie mam, poszłam do drugiego lekarza i on to potwierdził. Pani Wegienko pomyliła gnidy ze zwykłym łupieżem! Tak więc zdecydowanie nie polecam tej pani.

Nie zgodzę się z przedmówcami, byłam u Pani doktor dwa razy i zawiodłam się na niej. Pierwsza wizyta ok, ale już następna - potraktowała mnie jak zło konieczne, na moje dolegliwości dostałam próbki kremów i nic poza tym. Jak dla mnie nie kompetentna i tyle. I do tego nie miła.

PRZEMIŁY LEKARZ MA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI

PRZEMIŁY LEKARZ MA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI

Bardzo dobry specjalista z dużą widzą merytoryczną potrafiący wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega i jak będziemy to leczyć...zawsze byłem bardzo dobrze poinformowany o przepisywanych lekach jak i o ich działaniu. Leczę sie u Pani dr już dłuższy czas i zażywam wspomniany już "silny lek", leczenie jest dosyć kosztowne i trwa długo lecz jest bardzo skuteczne i jak sądzę trwałe, czasami jest ono jedynym wyjściem. Przed zastosowaniem leku Pani dr poświeciła dużo czasu wymieniając możliwe skutki uboczne, jak i z czym zażywać, otrzymałem również książeczkę opisująca w/w lek... skutki uboczne występowało ...

Leczę sie u Pani dr już dłuższy czas i zażywam wspomniany już "silny lek", leczenie jest dosyć kosztowne i trwa długo lecz jest bardzo skuteczne i jak sądzę trwałe, czasami jest ono jedynym wyjściem. Przed zastosowaniem leku Pani dr poświeciła dużo czasu wymieniając możliwe skutki uboczne, jak i z czym zażywać, otrzymałem również książeczkę opisująca w/w lek... skutki uboczne występowało krótko, dobry krem i dieta całkowicie wyeliminowały niepożądane działanie, a badania krwi kontrolują jak organizm reaguje.
Leczeni nie zostało jeszcze zakończone ale efekty są bardzo dobre, dlatego szczerze polecam Panią dr :))

Ja również z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Wyleczyła mnie z łuszczycy:)

Po pierwszej wizycie zdiagnozowała moje uczulenie, nie przepisała tory leków. Polecam, miła, ciepła osoba.