lekarz Volodymyr Tarkhanov

1,1
1,3
1,2
1,4

Nie nie nie nie nie nie polecam!!! Wylądowałam na dyżurze nocnym, bo strasznie bolało mnie gardło, kaszlałam, miałam gorączkę (wzięłam paracetamol przed wizytą). Pan doktor zaprosił mnie, uchylając drzwi i wracając na miejsce za biurko. Sprawdził, że gorączki nie mam (mówiłam, że wzięłam coś na zbicie), zajrzał do gardła, po czym.... powiedział, że mam sobie iść, bo mój stan nie wymaga interwencji lekarza. SKANDAL.

To jakaś pomyłka, ten gość nie powinien leczyć , on celowo przedłuża i tworzy kolejki, nie posiada uprawnień do wystawiania L4,pacjenta traktuje jak zło konieczne

Jeśli bym mogła, to bym Panu Tarkhanovi wystawiła punkty na minusie. Zgadzam się z wszystkim co napisały poprzednie osoby- po każdym pacjencie robi 10 minutowe przerwy, przez co w kolejce czeka się bez końca. Rozumiem, że jest papierologia, którą lekarze muszą wykonywać, ale bez przesady. Nie chcę podważać jego diagnozy bo nie jestem lekarzem i się nie znam, jednak po niemalże jedynie "spojrzeniu na mnie" zdiagnozował u mnie ostre zapalenie gardła. Przyszłam z gorączką 39,6*C, niesamowitym bólem gardła i dreszczami- w naprawdę złym stanie. Pan Tarkhan wystawił mi zaświadczenie, że ...

Jeśli bym mogła, to bym Panu Tarkhanovi wystawiła punkty na minusie.
Pan Tarkhan wystawił mi zaświadczenie, że byłam u lekarza, jednak odmówił wystawienia zwolnienia i powiedział żebym poszła do lekarza pierwszego kontaktu. Owszem, poszłabym, gdyby była możliwość dostania do niego numerka. Byłam zmuszona pójść do Nocnej Pomocy Lekarskiej (na Czumy) gdyż mój lekarz mógłby mnie przyjąć dopiero za dwa dni. Na pytanie, dlaczego nie może go wystawić usłyszałam "bo nie" oraz "nie będę z Panią dyskutować" po czym wyprosił mnie za drzwi. Jeśli nie ma takich kompetencji i nie może wystawiać L4, to wszystko można przecież spokojnie powiedzieć.
Uważam jego zachowanie za skandaliczne i z pewnością napiszę skargę. Jest dla mnie niepojęte, że lekarz może tak się zachowywać.

Ten pan na moje nieszczęście miał dyżur na nocnej pomocy tego wieczora, kiedy z okropnym duszącym kaszlem udałam się resztkami sił do przychodni. Pominę fakt, że spóźnił się 25 minut, jako pierwszego przyjął pana z jakiejś firmy farmaceutycznej, który zapewne panu Volodymirowi zaoferował superwakacje na Karaibach w zamian za przepisywanie pacjentom jakiegoś drogiego leku (w kolejce zaś czekała m.in. ciężarna kobieta), to zrobił mi wykład, że nie umiem czytać i co jest napisane na drzwiach (w przeciwieństwie do niego, j. polski jest moim ojczystym językiem i tysiąc razy czytałam, w oczekiwaniu na przyjście lekarza, co jest napisane na drzwiach do gabinetu). Powiedziałam, że wiem, co jest napisane i uważam, że jest to nagły przypadek, ponieważ się duszę - mogłam trzasnąć drzwiami i wyjść, ale starałam się być miła. Pan mi zmierzył temperaturę, osłuchał i napisał na karteczce nazwę syropu, który mogę kupić bez recepty - chyba że wolę antybiotyk. Powiedziałam, że dziękuję za antybiotyk (bo nie wiadomo, co mi jest, czy to wirus, czy bakteria etc.). Zgadza się, po każdym pacjencie robi 10 minut przerwy - skandaliczne!

Lekarz nierzetelny, niekompetentny. Wypisał receptę bez wcześniejszego zbadania. Po moim upomnieniu, że przyszłam z problemem. Powiedział, że on się tym nie zajmuje. Nie polecam. Na dodatek wszystkiego po każdym pacjencie robi 10 minutową przerwę. Ne polecam!

Lekarz nieuprzejmy oraz niekompetenty. Za kazdym razem na bol gardla przepisuje antybiotyk ktory nie jest konieczny. Poza tym przepisuje niepdpowiedni antybiotyk. Nie tlumaczy skad choroba i jak ja leczyc. Szkoda czasu. Postuluje napisac do nfz i kierownika placowki o praktykach i kompetencji tego pseudo lekarza

Wizyta u tego lekarza ograniczała się wyłącznie do podjęcia podstawowych czynności, skierowania na badanie laboratoryjne, zapytania o to czy ma wystawić zwolnienie z pracy oraz wydrukowania recepty (m.in. na antybiotyk) i udzielenia instrukcji co do tego w jakiej ilości brać przypisane leki. Co mi jest, jak się leczyć, na co uważać, jaka jest przyczyna mojego stanu zdrowia - nie mam pojęcia.

Niekompetentny i nieuprzejmy lekarz. Spytał mnie czy chcę zwolnienie lekarskie, a gdy usłyszał, że to zależy czy jest taka konieczność (nie każdy chce się migać od pracy pod byle pretekstem) był oburzony i naciskał żebym mu odpowiedziała czy ma wypisać l-4 czy też nie (stanęło na tym, że sobie je odpuściłam, bo nie wiem czy tego wymaga mój stan zdrowia). Nie wydaje się zbytnio zainteresowany tym, co pacjentowi dolega. Standardowe mierzenie temperatury i następny... (no i koniecznie aspiryna, o czym już ktoś pisał :)).

Lekarz, który pyta się pacjenta o to czy ma zapisać mu antybiotyk, a na koniec zapisuje aspirynę praktycznie nie badając (zerknięcie na gardło i pomiar temperatury). Gdyby człowiek się dobrze czuł to nie marnował by czasu na jeżdżenie po RMUA, zapisywanie się na wizytę i czekanie na swoją kolej!!! Cały dzień zmarnowany a stan zdrowia tylko pogorszony bo zamiast w łóżku to zaganiany.