2,9
2,9

Rewelacyjny lekarz... nic tylko iść i nastąpi cudowne ozdrowienie... nawet ZUS tak nie potrafi. A tak serio. Katastrofa!!! Zlewcze podejście do pacjenta i jego problemu... czytając opinie wcześniej, nie chciałam się nimi kierować, choć strach był. Radzę się pokierować opiniami innych i iść do innego. Nic dziwnego, że ma tak szybkie terminy.

Bardzo nieprzyjemny lekarz, ja wiem ze bóle migrenowe są ciężkie do wyleczenia ale chyba żaden pacjent na wejściu nie chce usłyszeć, że 'przecież migrena jest nieuleczalna to co Pani ode mnie oczekuje' tyle się mówi o zapobieganiu i badaniu się a jak już człowiek się za to weźmie to trafia na bardzo odpychajacego lekarza. Czułam się jakby lekarz był tam za karę a ja wymyśliłam sobie chorobę 🙄

Trafiłem do Pana Doktora z podejrzeniem udaru - wiek ponad 43 lata- dostałem pełną ilość badań ,bardzo dobre zalecenia - dalsze skierowania na Onkologię - nie czekałem długo i jestem mega zadowolony ,że trafiłem właśnie do tego specjalisty - dzięki Panu Doktorowi otrzymałem pełną diagnozę ,bardzo dobre konsultacje - uniknąłem zabiegu - a przez bardzo dobrze dobraną farmakologię wyszedłem z problemów zdrowotnych w 98 %. poleciłem pana Doktora kilku znajomym i też są zadowoleni.

nie zgadzam się z większością opinii. Kilka dni temu byłam u Pana Kapko. Przyszłam ostatnia, na korytarzu nie było już pacjentów. Lekarz mimo to był w gabinecie. Rzeczowo i po kolei dopytywał co dolega, starał się szukać przyczyny choroby i bólu szczegółowo dopytując o codzienne nawyki. Skierował na rehabilitację. Podejście do pacjenta uważam za rzeczowe i profesjonalne. Lekarz nie krzyczał itp. Konkretny, poważny i pomocny. POLECAM

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam... Bezczelny, niegrzeczny i chyba pracować mu się nie chce... Spóźniłam się na wizytę 8 minut, lekarz stał w drzwiach ubrany w kurtę i stwierdził że mnie nie przyjmie bo już musi wychodzić do innej przychodni.. nie wiem ile poświęca na badania pacjentów i jak wystawia diagnozy skoro miałam wizytę 14:20 a 14:28 wychodził ... W ogóle nie dało się z nim rozmawiać a w recepcji załamywali rękami... Nigdy w życiu, nawet na 1 nie zasługuje

Arogancki, chamski i bezczelny lekarz, nigdy nie zostałam w tak beznadziejny sposób potraktowana. Przyszłam z bólem pleców promieniującym do nogi, ze stwierdzona przepukliną kręgosłupa. Lekarz stwierdził, po samym przeczytaniu wypisów z innych szpitali, bo na zdjęcie nie raczył spojrzeć, że być może mam przepuklinę, chociaż zdjęcie dokładnie ją przedstawiało, tylko trzeba było na nie spojrzeć jeszcze. Podważał opinie 3 innych neurologów, i usłyszałam, że jeśli chce to mam sobie do nich wrócić, bo on mi nie pomoże. W ciągu całej wizyty usłyszałam również, że mam problem ze sobą, i powinnam udać się do psychologa, bo wymyślam sobie ból pleców. Takie słowa nigdy w życiu nie powinny paść z ust lekarza! Chyba lekarzowi się pomyliły specjalizacje, bo z takimi tekstami powinien zostać psychiatrą. Z gabinetu wyszłam oczywiście bez pomocy, bez diagnozy, zw straconym czasem, pieniędzmi i nerwami. Od takiego lekarza należy się trzymać z daleka, chyba, że lubicie być traktowani jak idioci i obrażani.

Z takim chamstwem nie spotkałam się dawno jak u tego pana.Brak zrozumienia,wysłuchania ,spojrzenia w wyniki badań,nic.Zero szacunku do ludzi.Na koniec dodał że zmyślam.Porażka,ten pan nie powinien leczyć!!!!!Ludzie poszukajcie lepiej innego lekarza.

Nie polecam, zdecydowanie odradzam kontakt z tym człowiekiem, arogancki i bezczelny. Byłam u niego z mamą, która ma typowe objawy Alzheimera. Na wstępie nie raczył nawet spojrzeć na nas, zadawał pytania jakby to co widzi w monitorze było zdecydowanie ważniejsze od pacjenta. Niechętnie słuchał co mam do powiedzenia, zapytał mamę czy pamięta jak się nazywa oraz gdzie mieszka i to dla niego wystarczyło, by stwierdzić że zdecydowanie przesadzam i nie rozumiem starszych osób. Niemiło poradził mi, bym wczuła się w rolę mamy to łatwiej będzie mi zrozumieć jej potrzeby. Odniosłam wrażenie że typ - bo trudno nazwać go lekarzem - nie lubi kobiet.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Lekarz potraktował mnie w pełni profesjonalnie. Nie miałam poczucia że myśli sobie że wymyślam objawy chorobowe, od razu dał skierowanie na badania, tłumaczy wszystko. Wszystko w ramach NFZ. Szczerze polecam :)

Miałam nieszczęście być pacjentką dr Kapko. Z taką arogancją, butą... powiedzmy to sobie wprost, chamstwem nie spotkałam się do tej pory nigdy ze strony żadnego lekarza. Pan Kapko (doktorem nie będę go nazywać) przyjął mnie w swoim gabinecie rozwalony na krześle w sposób co najmniej niestosowny. Po przeczytaniu opisów zdjęcia i rezonansu, bo w same zdjęcia nie raczył spojrzeć, ustalił, że mam zwyrodnienia kręgosłupa i one będą się pogłębiać. Zalecił ćwiczyć. Gdy powiedziałam, że stale ćwiczę, zaczął mnie obśmiewać "a co panie wie o ćwiczeniach?" i zaczął odsyłać do prywatnych gabinetów terapeutycznych. Dodatkowo postraszył prawdopodobieństwem nagłego pogorszenia się stanu, a na prośbę o przepisanie leków, które mogłabym zastosować doraźnie, w razie takiego nagłego pogorszenia, zalecił zażywanie pyralginy. Na tym swoją poradę zakończył. Zaznaczam, że na wizytę czekałam ponad 3 miesiące.
Nigdy nikomu nie polecę tego Pana, co więcej wszystkich będę gorąco zniechęcać.
Brak profesjonalizmu, że o empatii nie wspomnę.