lekarz Wacław Komarów

Internista, USG, RTG

2,7
2,6

Lekarz olał mnie całkowicie. Teleporada trwała około 2 minuty i po sprawie. W internecie dowiedziałem się więcej na temat leczenia mojej choroby.

Przysięgę Hipokratesa to chyba przeznaczył na makulaturę. Kompletnie nie polecam leczyć się u tak niekompetentnej osoby która nastawiona jest tylko na pracę w stylu osiem godzin czy stoi czy leży, hajs się należy. "Twarz polskiej służby zdrowia" to tytuł na statuetkę dla tego Pana.

Jako lekarza to go nie znam , ale jako radiestę to nie proponuję ponieważ PAN doktor opisywał moje zdjęcie rentgenowskie płuc i opis był dobry a po dwóch tygodniach od opisu znalazłem się na klinice w Krakowie i po prześwietleniu okazoło się że mam guza na płucach.Także nie proponuję .

Na wizytę u tego pana nastawiałam się bardzo optymistycznie, z racji dobrego sprzętu usg jaki reklamuje na stronie. Miałam parę niepokojących, uciążliwych objawów, które chciałam wyjaśnić. Doktor zainteresował się bardzo pobieżnie moim problemem. Poczułam się kompletnie olana, badanie wykonane szybko, wydaje mi się że na czas, byle zbyć i zarobić. Odwiedziłam już niejednego specjalistę ale jeszcze nie spotkałam lekarza, który by mnie i mojego bardzo złożonego przypadku tak olewacko potraktował jak ten pan. Wielki minus.

Uważam, ze to bardzo dobry, kompetentny lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta nie lekceważąc jego sugestii, cechuje go duża empatia, spokojnie i w zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić mechanizm choroby a przede wszystkim trafnie diagnozuje.

Kompletnie nierzetelny i niepowazny czlowiek. Nie polecam nikomu, "twarz" polskiej sluzby zdrowia.

Jeden z nielicznych w opiece publicznej (mojej przychodni), który pacjenta traktuje poważnie.

Gośc chyba pomylił się z powołaniem , nie polecam .

Gośc chyba pomylił się z powołaniem , nie polecam .

Bardzo miły , uprzejmy i dobry lekarz . Poleciłabym tego lekarza każdemu .

Bardzo miły , uprzejmy i dobry lekarz . Poleciłabym tego lekarza każdemu .