Witam, jestem pacjentką dr Śmiertki od bardzo, bardzo dawna... Przyszłam do niego pierwszy raz ponad 15 lat temu, pierwsza ciąża z komplikacjami, zakończyło się śmiercią dziecka...ale gdyby nie doktor pewnie nie otrząsnęłabym się z tego tak szybko. Okazał się bardzo wrażliwym a przede wszystkim empatycznym lekarzem. Szybko planował moją kolejną ciążę a ja czułam się już matką. Dla każdej kobiety takie przeżycie to prawdziwa trauma i odpowiedni lekarz, to podstawa. Dla mnie był również jak osobisty psycholog... Drogie panie mam w tej chwili troje wspaniałych dzieci i nie wyobrażam sobie ...

Drogie panie mam w tej chwili troje wspaniałych dzieci i nie wyobrażam sobie innej opcji...
Dodam jeszcze, że w międzyczasie pan doktor zlokalizował u mnie bardzo wcześnie nowotwór...i znów pomógł, dbał i sprawił,że ta śmiertelna choroba stała się tylko epizodem w moim życiu...
Pozdrawiam....

Pan doktor operował mnie w 2001 roku w szpitalu na Inflanckiej. Nie dość, że świetny fachowiec to w dodatku - Człowiek. Dbał, aby pacjentka nie cierpiała z bólu, rozmawiał, pocieszał. Bardzo kompetentny, sympatyczny i kulturalny. Polecam.

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

Jestem co prawda dopiero początkującą pacjentką pana doktora ale z wizyt
na których u niego byłam mogę z czystym sumieniem wystawić mu ocenę bardzo
dobrą gdyż zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, widać że jest dobrym
specjalistą i robi wszystko dla dobra pacjenta.

CUDOWNY LEKARZ !Kompetentny, miły , sympatyczny ! Byłam operowana przez Pana Doktora 30.XI.2011r. Żadnych problemów - nic nie bolało i nic nadal nie boli - wszystko SUPER ! Wprawdzie gabinet jest dość daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale to nie ma znaczenia ! Zawsze, gdy będzie potrzeba znajdę Pana Doktora choćby na końcu świata ... Dziękuję bardzo Panie Doktorze !

CUDOWNY LEKARZ !Kompetentny, miły , sympatyczny !
Byłam operowana przez Pana Doktora 30.XI.2011r.
Dziękuję bardzo Panie Doktorze !

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod telefonem.Polecam.

Godny polecenia, bardzo miły, świetne podejście do pacjenta,zawsze
uprzejmy i zaangażowany w leczenie.w razie potrzeby dostępny pod
telefonem.Polecam.

Fantastyczny lekarz i człowiek.Prowadził moje dwie ciąże i leczy mnie od 15lat.Cieszę się że mogłam trafić na takiego lekarza,polecam wszystkim kobietom.Serdecznie pozdrawiam Basia

Znakomity lekarz ,świetny specjalista a co najwzżniejsze MĄDRY WRAŻLIWY CZŁOWIEK jf Z WARSZAWY

jf Z WARSZAWY

Wspaniały lekarz operował mnie 2 razy o wszystko można zapytać urodziny chirurg bardzo sympatyczny wzbudzający zaufanie polecam anna

anna

Znakomity lekarz i prawy człowiek Polecam wszystkim Jestem pod opieką Pana doktora 10 lat

Znakomity lekarz i prawy człowiek
Polecam wszystkim
Jestem pod opieką Pana doktora 10 lat

BARDZO KOMPETENTNY, KULTURALNY I SYMPATYCZNY CZŁOWIEK. OBY BYŁO WIECEJ TAKICH LEKARZY.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana