Wacław Szczypuła

Jak dla mnie lekarz najlepszy już nie tylko moje dzieci leczą się u Pana doktora ale również Ja z mężem nigdy się nie zawiodłam zawsze pomoże. Diagnozy trafne i dobrze leczone polecam wyjątkowy Rodzinny Lekarz! :)

rewelacyjny lekarz, świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem!!! profesjonalista a zarazem dobry człowiek z bagażem doświadczeń!!! naprawdę godny polecenia. nie wciska wszystkim na wszystko antybiotyku jak co drugi lekarz!!!.

rewelacja, lepszego specjalisty w N. Sączu chyba nie ma. pełen profesjonalizm jak również wyrozumiałość nawet po długim dyżurze, świetny kontakt z dzieckiem oraz z rodzicem. naprawdę godny polecenia!!!!

Doświadczony lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci.Rodzicom wszystko wytłumaczy . Po prostu lekarz z powołania i doświadczeniem.

Supr lekarz: - diagnoza 100 % trafna. - wie jak rozmawiać z pacjentami i rodzicami. ---------POLECAM----------

Supr lekarz:
- diagnoza 100 % trafna.
- wie jak rozmawiać z pacjentami i rodzicami.
---------POLECAM----------

Co tu za wiele tłumaczyć. Doświadczony lekarz, bardzo dobry!

Co tu za wiele tłumaczyć. Doświadczony lekarz, bardzo dobry!

ma rękę do niemowląt i udziela dobre rady

ma rękę do niemowląt i udziela dobre rady

W przychodni gdzie Pan doktor przyjmuje jest jeszcze dwóch pediatrów, ale tylko do niego jednego jest zawsze pełno pacjentów. Niech to wystarczy za komentarz.