lekarz Wacław Żyłka

3,9
3,9

Gdyby wszyscy lekarze byli takimi fachowcami, tak kulturalnymi i empatycznymi ludźmi, nie mielibyśmy powodu do narzekania na naszą służbę zdrowia. Byłam Jego pacjentką w szpitalu i słyszałam same pochwały. Obserwując zachowanie niektórych pacjentów, jeszcze bardziej podziwiam Pana Doktora za opanowanie i kulturę.Jeżeli komuś nie odpowiada cena w prywatnym gabinecie, to w Szczecinie ma duży wybór, dr Żyłka nikogo nie zmusza do korzystania ze swoich usług. W szpitalu tak samo traktuje pacjentów, których zna i tych, których widzi po raz pierwszy (widziałam i przedyskutowałam to z innymi pacjentkami). Dziękuję Panie Doktorze.

Witajcie. Jestem świeżo po zabiegu usunięcia części mikrozwapnień (trudny przypadek jak powiedział doktor Sobolewski ). Jeśli miałbym się wypowiedzieć na temat kompetencji obu Panów to na pewno zasługują na 5+

Super lekarz ! Polecam bo posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest profesjonalistą, miłym i rzetelnym.

Super lekarz ! Polecam bo posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.
Jest profesjonalistą, miłym i rzetelnym.

Doktor Żyłka kompetentny, miły, wspaniały fachowiec w tej dziedzinie. POLECAM !

Doktor Żyłka kompetentny, miły, wspaniały fachowiec w tej dziedzinie. POLECAM !

Wizyta u pana Doktora nie usatysfakcjonowała mnie, cena usługi jest stanowczo za wysoka, poczułam się zlekceważona.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Szczecin"?

dr
Bartosz Kaczmarek