lekarz Wadim Iwanow

Homeopata

serdecznie polecam wszystkim osobom, ktore maja juz dosyc 'tradycyjnej' medycyny i 'tradycyjnego' podejscia do pacjenta... kompleksowe holistyczne leczenie daje gwarancje trwalej poprawy zdrowia!! jedyny mankament to fakt, ze doktor jest 'malo wylewny' zdecydowanie nastawiony na dzialnie niz na gadanie.. co w zasadzie ostatecznie moze sie stac jego zaleta:) metody jakie stosuje sa przeze mnie nie do konca rozumiane ale daja murowane efekty!!

Jestem co prawda już starą pacjentka doktora Wadima, ale mogę go śmiało polecić wszystkim. Problemy z kręgosłupem, nerwica, otyłość no i oczywiście nadwaga. Teraz już chodzę profilaktycznie raz na 2-3 miesiące. Koszt pierwszej wizyty jest taki sam od 10 lat czyli 120 zł, natomiast każda kolejna to koszt 60 zł. Po mimo tego na prawdę szczerze polecam z całego serca ! Wiadomo, że nie uzdrowi w ciągu 2 dni bo to jest nie możliwe ale trochę czasu i widać dużą poprawę i efekty.

POLECAM.zupełnie inne leczenie niż w szpitalach,ale BARDZO skuteczne,a o to nam wszystkim chodzi.:)