Gorąco polecam tego chirurga ! Jest mistrzem w swoim zawodzie ! Wyrwanie zęba nie trwa dłużej niż lecąca w gabinecie piosenka z radia, czyli jakieś 4 minuty! Słyszałam wiele okropnych historii na temat usuwania zębów, że trwało to ponad pół godziny, że lekarz nie umiał wyrwać zęba i td. Tutaj nie ma takich sytuacji ! Właśnie jestem po zabiegu usunięcia drugiej ósemki już w pana doktora i nie mam żadnych dolegliwości a rana goi się w mgnieniu oka. Nie zamieniłabym tego chirurga na żadnego innego ! :) English also : ...

English also :
I highly recommend this surgeon! He is a master in his profession! Tooth extraction takes no more than the song from the radio, which is about 4 minutes! I have heard many horror stories about removing the teeth, it took over half an hour, the doctor could not break a tooth and so on. Here there is no such situation! I'm after surgery to remove the second eight already. I have no complaints and wound healing very quickly. I would not trade him for any other surgeon! :)

Rewelacyjny specjalista :) Pożegnałam u doktora Wahab Adeeb dwie ósemki. Przy pierwszym podejściu panikowałam jak mało kto, teraz sama nie wiem dlaczego. Cały proces usunięcia zęba trwał 5 min. Sprawnie , szybko i co najważniejsze bezboleśnie. Nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany , w pewnym momęcie lekarz zażartował , czy wyrywamy , odparłam mu , że już trudno , tak. W tej chwili zaczął się śmiać i pokazał mi , już wyrwanego zęba. Za drugim razem było tak samo , tylko już bez paniki. Lekarz , który odpowie na każde pytanie , doradzi , zawsze sympatyczny , uśmiechnięty , do pożartowania :) Profesjonany , precyzyjny. Polecam każdemu :).

Wspaniały fachowiec. Mistrz w swoim zawodzie. Konkretny i kompetentny lekarz. Całkowicie panuje nad tym, co robi, dzięki temu lęk mija i człowiek czuje się bezpiecznie. W moim przypadku usunięcie korzenia zęba (dolna siódemka) trwało ok. 10 sekund, nawet się nie zorientowałam, że już jest po wszystkim. Zabieg wykonany był profesjonalnie i bezboleśnie. Dziąsło zagoiło się szybko i bez problemu. Pana Wahaba polecili mi znajomi, a także lekarze stomatolodzy (okazało się, że w Dąbrowie jest znany i ceniony). Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego ...

Dziękuję, Panie Doktorze! Będę pana "chodzącą reklamą" :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

Serdecznie polecam Pana doktora! W styczniu 2018 wyrywał mi 7. Zabieg jest błyskawiczny, bezbolesny. Możliwość wyboru znieczulenia dla kobiet karmiących piersią. Następnego dnia zero bólu, po kilku dniach całkowicie można zapomnieć o wyrwanym zębie. Bardzo sympatyczny, chętnie odpowiada na pytania, udziela informacji n/t dbania o miejsce wyrwanego zęba. Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta. Polecam!

Serdecznie polecam Pana doktora!
Polecam!

Trafiłam do Pana Doktora w sytuacji kryzysowej z ropniem zęba. Wcześniej byłam u trzech lekarzy. Jednak dr Adeeb przywrócił mnie z powrotem do zdrowia fizycznego i psychicznego rownież. Tak, jak Pan Doktor obiecał, już po jednym dniu od wizyty nastąpiła poprawa i ulga w bólu, a po dwóch dniach było już dużo lepiej. Przesympatyczny, miły i profesjonalny człowiek. No właśnie, nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek, a to rzadko idzie w parze. Nie mogłam trafić lepiej. Mam niestety do usunięcia dwa zęby. Czekam na kolejną wizytę i mam nadzieję, że znów Pan Doktor dotrzyma obietnicy i nie będzie komplikacji, a co najważniejsze-nie będzie bolało. Dam znać. Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora, a ja BARDZO DZIĘKUJĘ!

Moja wizyta była podyktowana krzywo rosnącymi ósemkami. Ogólnie bardzo się bałem i już wiem, że nie ma czego. Lekarz uspokajał mnie, a także dopytywał czy nic nie boli. Nawet się nie zorientowałem jak już było po fakcie! Polecam w 1000000% Świetny specjalista!

Dziś byłem u Pana Doktora bo mnie już ból złamał, byłem przerażony ,okazało się że mam 3 zęby do wyrwania dostałem znieczulenie czekam ,czekam masakra w końcu mnie zawołali iii to co sie stało to szok nic ale zupełnie nic nie czułem , super kilka minut i po zębach. Ja unikam dentystów jak ognia ale do Pana Doktora W ciemno. Polecam wszystkim którzy się boją, Super Doktor Super podejście Super kontakt przed i po zabiegu .Bardzo dziękuje Panu. Zdecydowanie polecam

Liczba gwiazdek mówi sama za siebie. Zabieg przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Najpierw ocena sytuacji, potem diagnoza, opis działań jakie zostaną podjęte i podanie całkowitej ceny. Po zabiegu informacja ustna i pisemna, co można robić, a czego wykonywać nie wolno.

Pan Doktor jest rewelacyjny, wyrwanie zęba ze stanem zapalnym zero bólu, błyskawiczne nie będzie przesada jak powiem że trwało to od 10-15 sekund, bez stresu. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wysoka kultura powoduje że do innego dentysty już nie pójdę , tylko do Pana Doktora. Bałam się chodzić do dentysty, do pana Doktora mogę chodzić codziennie. Polecam wszystkim!!!

Miałam problem z zanikiem kości przy jedynkach i dwojkach górnej szczęki Pan doktor profesjonalnie podszedł do zabiegu wyrwanie czterech zębów, oczyszczenie i wlanie materiały kosciotworczego w znieczuleniu miejscowym potem założenie natychmiastowej protezy normalnie cud a wszystko okolo 30 minut. Naprawdę godny polecenia i do tego dobrze zorganizowany i kulturalny taka złota rączka. Polecam fachowiec jakich teraz mało.