lekarz Waldemar Białek

Urolog

więcej takich ludzi jak doktor BIAŁEK WALDEMAR moja ocena nie piątka lecz DZIESIĄTKA miły i kulturalny doskonały diagnostyk urolog POLECAM

Jest Ok. Jak spotkałem go pierwszy raz w izbie przyjęć zaskoczyło mnie ile zadał mi pytań na temat nie tylko początków moich kłopotów z kamicą, ale interesowało go także na co jeszcze jestem leczony, czy nie mam uczuleń na leki, czy ktoś w rodzinie nie miał problemów. Wydawało mi sie, że to niepotrzebne. Zaproponował wizytę w poradni (bezpłatnie) ustalił urografie i pomógł mi pozbyć się kamienia. Gdy zaprowadziłem do niego na usg ojca zrozumiałem, że pytania o choroby w rodzinie miały sens. Dobrze, że znowu przyjmuje też na wizyty bezpłatne ...

Dobrze, że znowu przyjmuje też na wizyty bezpłatne (na skierowanie) chociaż nie łatwo się zapisać. Czekając na wizytę wiele razy widziałem jak przychodziły do niego na wizytę same pielęgniarki (ze szpitala) z rodzinami albo lekarze, a to najlepsze referencje.

Zanim trafiłem do niego na wizytę, nieźle się kilka dni wymęczyłem chodząc do lekarza ogólnego. Uważam, że wiedza tych lekarzy jest żadna i niestety nie potrafili zdiagnozować choroby, co zrobił dopiero Pan Białek i co najważniejsze - pomógł. Szczerze polecam...

Szczerze polecam...

Bardzo dobry lekarz,mam podejrzenie choroby peyroniego,miałem robione USG prącia.Profesjonalne podejscie do pacjenta ,rzeczowy,jasno określa diagnoze,miły zachowujący kulturę słowa,wzbudzający zaufanie.Polecam każdemu tego doktora,napewno się nie zawiedzie.

U dr Białka byłam dopiero pierwszy raz jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zadaje mnóstwo pytań i nie przypisuje leków bez sensu. Nie naciąga na prywatne wizyty jak większość lekarzy tylko kieruje do polikliniki. Czeka mnie długa droga w leczeniu ale wiem, że jestem pod dobrą opieką. Mam nadzieję, że pomoże mi wyleczyć mój pęcherz.

Bardzo dobry lekarz.Bardzo dobrze się zajmuje pacjentem,zadaje pytania itd.Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na Niego.

jest bardzo uprzejmym i rzeczowym lekarzem

jest bardzo uprzejmym i rzeczowym lekarzem

Nie wypisuje lewych zwolnień. Jeśli chcesz wolne lepiej idź do rodzinnego - jeśli nie chcesz, żeby ktoś wyszukiwał ci chorbę, gdy jej nie masz. Trudno się umówić na wizytę prywatną. W klinice bywa rzadko.

Lekarz z dużą wiedzą, bardzo kompetentny,skromny,bardzo mi pomógł.Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Urolog Lublin"?

Romera 57
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie