Waldemar Chęciński

Internista, Diabetolog

Lekarz z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Spokojnie tłumaczy wdrażane leczenie na każdym jego etapie. Wzbudza zaufanie i poczucie dobrego zaopiekowania. Polecam w ramach leczenia insulinooporności i związanej z tym otyłości.

Doktor na wizycie był bardzo miły, obejrzał moje wyniki, wypytał mnie o wszystko, po prostu idelanie trafił i pomógł. teraz cukry mam dobre i czuję sie dobrze. Dziękuję doktorze Chęciński, jest Pan kochany!

Kompetentny, kompleksowo podszedł do spray, spokojnie wyczerpująco wytłumaczył problemy, poświęcił mi wystarczająco czas, uprzejmy oraz godny polecania. Jerzy K.

Bardzo kompetentny, miły, fachowy, spokojny i cierpliwy. Z całym sercem polecam go innym diebetykom.

Witam nazywam sie Katarzyna.Na wizycie Doktor byl mily,ale odnioslam wrazenie ,ze szybko chcial zakonczyc wizyte. . Doktor nawet nie zobaczyl jakie mam cukry po czym wypisal nowe insuliny z nowymi dawkami ,zaufalam i wzielam zgodnie z zaleceniami lekarza,bardzo zle sie po nich czulam i czuje.Wybieram sie do szpitala pod stala opieke by wkoncu cukry sie ustabilizowaly. Sądzę ,ze zmiana insuliny powinna sie odbywac pod stala kontrola lekarza,tym bardziej gdy cukry bardzo sie wahaja.Nie stac mnie by zaplacic kolejne 150 zl za uprzejmosc.Ponadto doktor przepisal mi witamine D 3,ktorej nie potrzebuje ,poniewaz robilam badania i nie mam niedoboru,jesli wiele osob ma niedobor to nie znaczy ze wszyscy,ja nie mam a taki lek zostal mi przepisany bez sprawdzenia potrzeby. Na sto procent moge doktora polecic za uprzejmosc,jak dla mnie to reszta pozostawia wiele do zyczenia.