dr n. med. Waldemar Dobrzyński

Pan doktor ma czas dla pacjenta,dokładnie szczegółowo tłumaczy,lekarz uprzejmy,kompetentny,godny polecenia...

Jestem pod opieką Pana Doktora od 18 lat, urodziłam dwójkę dzieci i regularnie chodzę na kontrolę. Profesjonalista w każdym calu, bardzo kulturalny i bardzo dyskretny lekarz. Polecam !

Wspaniały lekarz, kompetentny jak i wrażliwy, kulturalny i jeszcze do tego z poczuciem humoru;)Polecam wszystkim, naprawdę można mu zaufać. Jedyny minus- jest rzeczywiście drogi.

Ponad 15 lat jestem pod opieką doktora. Podczas wizyt nie czuję zakłopotania, stresu lecz spokój i rzetelność doktora, wspaniałą miłą atmosferę

Dr Dobrzyński odbierał moje trzy porody. Zdecydowanie godny zaufania każdej kobiety. To nie tylko moja opinia.

Lekarz z powoałania. Wzbudza zaufanie, które jest bardzo ważne, zwłaszcza u pacjentek, które odwiedzają ginekologa po raz pierwszy.

Miły, kompetentny, delikatny, wzbudzający zaufanie, tylko troche drogi.

Miły, kompetentny, delikatny, wzbudzający zaufanie, tylko troche drogi.

Potwierdzam powyższe opinie. Lekarz jest godny polecenia.

Potwierdzam powyższe opinie. Lekarz jest godny polecenia.

Jestem pracowniczką szpitala uniwersyteckiego nr 2 i podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat pana doktora. Jest on wspaniałym współpracownikiem, przyjemnie się z nim pracuje. Zachowuje się wobec wszystkich bardzo kulturalnie i rzeczowo, począwszy od kolegów i koleżanek z Kliniki po pacjentki. Zawsze stara się wyjść z trudnych sytuacji z humorem, rzadko unosi się a jesli coś potrzebuje od pracowników grzecznie prosi. Przede wszystkim lubi to co robi tzn. jest lekarzem z powołania. Polecam w 100% Jako lekarz - pełen szacun dla niego

Jako lekarz - pełen szacun dla niego

Lekarz z powołania, kompetentny, dobry człowiek. W pełni godny zaufania. Prowadził moją zagrożoną ciążę, ekspresowo podjął decyzję o cięciu cesarskim, dzięki czemu jestem szczęśliwą matką zdrowego chłopca. Szczerze polecam.