lekarz Waldemar Doczekalski

Zdecydowanie polecam doktora Waldemara Doczekalskiego. Solidny, kompetentny leczy całą moją rodzinę skutecznie . Szczerze polecam, chociaż wiem, że nie wszystkim się dogodzi!

Zupełnie nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami o doktorze Doczekalskim. Uważam, ze są napisane w niegrzeczny i obraźliwy sposob. Moim zdaniem to bardzo kompetentny specjalista, bardzo uprzejmy i dokładnie tlumaczący problem z którym się pojawiamy. Mnie bardzo pomógł i mam jak najlepsze zdanie o p.Doczekalskim.

wydaje mi się że to nie lekarz, a jakiś amator. Idzcie gdzieś indziej.........................................................................................................................................

Cóż.... Wielkie rozczarowanie i niedowierzanie... Pomimo wielu wizyt u lekarza i zaufaniu jako specjaliście dziś wyrażam swoje niezadowolenie. Doktor nie słuchał mnie, pacjentki zgłaszającej dolegliwość, odburknął, miał swoją wizję, poza tym po badaniu polecił by udać się do konkretnego optyka w Wągrowcu... Gabinet zimny, wizyta z 1,5 godzinnym opóźnieniem. Miałam wrażenie, że przeszkadzam Panu doktorowi. Mało tego, po badaniu wzroku w innym miejscu okazało się, że wskazania od Pana Doktora są błędne o mój wzrok mógł ucierpieć znacznie. Bravo, nikt z mojej rodziny nie pojawi się tam never!!!! Nie polecam!!!!

He hehehehe czy jakiekolwiek kompetencje hm.. BRAK owszem przyjmuje bbbbbbbbbbbbbardzo szybko WIELCE MI LEKARZ CHORÓB OCZU to jest jakiś tuman jak przyszło by się do niego z WALIZKĄ kasy wszystko by zrobil nienawidze samozwańczego doktorka

Profesjonalna obsługa, świetnie wyposażony gabinet.Po umówieniu wizyta szybko i sprawnie , badania w pełnym zakresie.