lekarz Waldemar Dolecki

Psychiatra

A ja polecam doktora Doleckiego, kompetentny i bardzo pomocny lekarz, potrafił dostosować odpowiednie leki. Bardzo często przez kilkanaście lat regularnie byłam jego pacjentka w szpitalu gdzie leżałam bardzo często w Suchowoli i prywatnie i zawsze stawiał na nogi mnie i bardzo dobrze funkcjonowałam. Ma duże doświadczenie i kompetentny lekarz.

Niesamowicie empatyczny lekarz. Podczas wizyty Pan Doktor stwarza bezpieczna i miłą atmosferę, zachęcającą do otworzenia się. Jest przy tym bardzo kompetentny. Lekarz z powołania. Wiedza i zaangażowanie w relacji pacjent doktor na najwyższym poziomie. Wyjaśnia dokładnie mechanizmy powstawania choroby, sposoby leczenia. Poczucie opieki oraz humoru płynące od Doktora są bardzo pomocne. . "(...) Leczenie to relacja lekarz-pacjent, unikalna i potężna metoda pomagania, humanistyczna a nie biologiczna. Medycyna to sztuka, a nie rzemiosło. A pacjent to nie tylko ciało do przeskanowania, o czym często zapominamy w rutynowej pracy"

Nie dziwię się przedstawionym opiniom. Jest to zwykły, zakłamany hipokryta. Omijać szerokim łukiem i nie wchodzić z nim w żadne kontakty. Bo może to tylko skończyć się niepotrzebnymi problemami.

Jest to ostatnia osoba na świecie do której zgłosiłbym się po pomoc. Popieram zdanie przedmówców. Powinien zmienić zawód. Ten człowiek nie ma nic wspólnego z etyką, prawdą i uczciwością.

Zdecydowanie najniższa z możliwych ocena, w pełni zasłużona!!! Żałuję spotkania tego człowieka na swojej drodze. Właściwie każdego słowa, które z nim wymieniłem...

Porażka. Najgorszy jakiego można spotkać na swej drodze. Powinien zmienić zawód. Nie polecam nikomu!

Świetny specjalista, prowadzi moją chorobę od ponad dwóch lat i śmiało mogę powiedzieć, że uratował mi życie. Postawił mnie na nogi, ustabilizował, przywrócił moje życie zawodowe i osobiste do normy. Jestem stabilna i świetnie funkcjonuję. Życzliwy, kompetentny, słucha pacjenta i prowadzi indywidualną terapię dopasowaną do potrzeb i możliwości. Kilku poprzednich psychiatrów nie potrafiło poradzić sobie z moją chorobą.

Świetny lekarz. Dobrze rozumie pacjenta i jego sytuację, nie tylko dobry lekarz ale i dobry człowiek, można zaufać i być całkowicie szczerym w rozmowie, jest miły i sympatyczny, przy minimalnej dawce leków potrafił utrzymać mój stan zdrowia w świetnej formie. Polecam każdemu.

Odradzam.Brak kompetencji,0 empatii..Na dzień dobry założenie,że jesteś świrem...Mam złe doświadczenia z tym "lekarzem".

Wspaniały Psychiatra ! Nie będzie to kłamstwem, jeśli napiszę, że najlepszy w Siedlcach. Jego profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta oraz poświęcony czas na wizytę, stawiają Go na pierwszym miejscu wśród kolegów i koleżanek z tej branży w Siedlcach i woj. lubelskim. Szczerze polecam !!!