lekarz Waldemar Drapała

Alergolog, Pediatra

Serdecznie polecam Pana Doktora, jest to lekarz z powołania, posiada bardzo dużą wiedzę medyczną. Od ponad trzydziestu lat jest naszym lekarzem rodzinnym, niejednokrotnie wyleczył mnie z wielu schorzeń. Przepisuje leki dobre, drogie i skuteczne. Szuka przyczyny choroby. Jego diagnozy zawsze się sprawdzają. Bada bardzo szczegółowo, jako jeden z nielicznych pediatrów od trzydziestu lat zawsze sprawdza uszy, czego dzisiaj nie robi większość lekarzy, a powinni. Tłumaczy szczegółowo sposób leczenia i działanie leków. Pamiętajmy, że widząc objawy i chorobę lekarz nie ma w oczach mikroskopu i nie widzi konkretnej bakterii, która akurat ...

Od ponad trzydziestu lat jest naszym lekarzem rodzinnym, niejednokrotnie wyleczył mnie z wielu schorzeń. Przepisuje leki dobre, drogie i skuteczne. Szuka przyczyny choroby. Jego diagnozy zawsze się sprawdzają. Bada bardzo szczegółowo, jako jeden z nielicznych pediatrów od trzydziestu lat zawsze sprawdza uszy, czego dzisiaj nie robi większość lekarzy, a powinni. Tłumaczy szczegółowo sposób leczenia i działanie leków. Pamiętajmy, że widząc objawy i chorobę lekarz nie ma w oczach mikroskopu i nie widzi konkretnej bakterii, która akurat zaatakowała gardło. A także o tym , że jeden lek pomaga jednemu pacjentowi, a drugi drugiemu.
Przy dwójce małych dzieci, przy jednym schorzeniu dostają dwa różne leki, bo jednemu dziecku pomaga jeden lek, a drugiemu drugi.
Serdecznie polecam.

Pan doktor przepisuje Antybiotyk za Antybiotykiem nawet na zwykły katar. Nie polecam Pana doktora jak można dziecią na katar przepisać antybiotyk.

Pan Doktor Drapała to świetny i bardzo doświadczony lekarz. Mimo wieku zna nowoczesne metody leczenia, choć i wskazuje też alternatywnie te tradycyjne. Mam dwoje dzieci. Zawsze jego diagnoza była słuszna. Mam do doktora pełne zaufanie. Jest uprzejmy i bardzo dobrze osłuchuje. Zawsze sprawdza uszy (czego nie robią inni pediatrzy) i gardło.

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały. W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa. Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala. Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Jestem mamą trójki dzieci, wszystkie leczę u pana doktora Drapały.
W każdym przypadku lekarz stawia trafne diagnozy i dobiera dobre lekarstwa.
Przy zapaleniu płuc korzystaliśmy z wizyt domowych, obyło się bez szpitala.
Możemy polegać na dr Drapale w każdej sytuacji.

Najgorszy pediatra z jakim mialam do czynienia. Nastawion na kasę i robienie pacjentom wody z mózgu. Źle zdiagnozować wysypka kaszle u 1.5 dziecka. Zalecał sterydy i naxieranie ciała szampanem przeciwlupiezowym. Po wizycie u dermatologa włosy stanęły mi dęba. Dowiedziałam się, że mogłam zrobić dziecku krzywdę łącząc je metodami doktora Drapały. Do tego przepisuje bardzo drogie leki i stwarza wokół siebie otoczka lekarza postępowego. Nigdy więcej tego Pana!!!

Bardzo dobry lekarz leczę już u niego swoje wnuki, naprawdę w perspektywie tylu lat szczerze go polecam. W tym czasie przez jakiś czas korzystałam z wizyt u dr. Śmicha na parkitce , niestety to był błąd.

Pan Drapała jest po prostu dobrym lekarzem.

Pan Drapała jest po prostu dobrym lekarzem.

Nie wiem skąd te krytyczne opinie na temat Pana Doktora. Jest to jeden z nielicznych lekarzy, który szuka przyczyny choroby, a nie - jak większość - leczy objawy. Stosuje nowoczesne, skuteczne leki. To nic, że niektóre są dość drogie, ważne że skutkują. Dokładanie bada dziecko. Ma czas dla pacjenta. Jak najbardziej polecam.

Witam czy doktor jest warty polecenia jeżeli chodzi o dzieci z alergią,czy stawia trafne diagnozy .Proszę o rzetelna odp. z góry dziękuje

Polecam tego lekarza. Fakt - leczy lekami drogimi ale skutecznymi !. Postawił mnie na nogi gdy inni nie mogli. Jest godnym polecenia i wizyta domowa wcale nie jest droga. Co najważniejsze jest w stanie wykonać wszelkiego rodzaju badania w domu u pacjenta. P O L E C A M ! ! !