lekarz Waldemar Eder

Psychiatra

Wspaniały lekarz i nie ma drugiego takiego specjalisty jak Pan doktor Eder. Przywrócił zdrowie męża, a było bardzo źle. Uczynił, że już ponad 15 lat mąż nie trafił do szpitala psychiatrycznego. Wcześniej nie było roku, aby nie był w szpitalu nawet kilka razy. Przeżywaliśmy tragedię. Leczony był przez wielu psychiatrów, którzy nie dawali rady. Od kiedy doktor Eder przyjął męża na swój oddział na prośbę innego ordynatora, a potem po szpitalu wziął pod swoją opiekę nasze życie odmieniło się. Mąż jest teraz normalnym człowiekiem, dobrym i opiekuńczym ojcem, dbającym o rodzinę. Dziękujemy Ci z całego serca Panie ordynatorze za wszystko i nadal polecamy Panu nasze życie.

Wspanialy lekarz leczylam sie u innych ale to nie to co u doktora Edera pomogl mi choć było zle zemną teraz czuje sie swietnie a jestem pod jego opieką juz ponad cztery lata polecam pana dktora.

Z wszystkimi opiniami się zgadzam ale dlaczego skoro za pierwszym razem bierze 150zl za wizytę i mówi, że kolejne są po 100zł wciąż bierze 150zł?

No przynajmniej tu wszyscy piszą tak jak jest w rzeczywistości. Lekarz na najwyższym poziomie kultury osobistej i wiedzy fachowej. No i rzeczywiście przystojny jak żaden. Nigdy nie zawodzi w leczeniu. Zawsze szuka lepszych rozwiązań, aż do uzyskania pozytywnego efektu. Nie poddaje się jak inni po nieudanych próbach leczenia. Kilku znajomych leczył i wszyscy tak samo byli zadowoleni jak ja. Polecam Pana doktora ponieważ w świętokrzyskim jest najlepszy.

Nie polecam ! Zero uprzejmości wobec klienta. Nie mogę pojąć jak można rozłączyć się podczas rozmowy telefonicznej z pacjentem.

Nie Polecam. Myli się, nie umie właściwie dobrać leków które często dają więcej skutków ubocznych niż korzyści.

Bardzo dobry lekarz, pierwszy raz spotkałam takiego specjalistę, zaangażowany, cierpliwy, wzbudzający zaufanie, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza oddanego swojej pracy lekarza, polecam zdecydowanie.Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz,mający znakomite podejście do pacjenta i jego bliskich,umiejący słuchać,lekarz z powołania,dokładnie przedstawiający zakres leczenia,godny polecenia jako najlepszy w w województwie świętokrzyskim

Super psychiatra, leczy bardzo skutecznie, najlepszy jakiego poznałam. Polecam szczerze !!!!!!!!!!!

Lekarz na "5" , ale tylko na prywatnych wizytach. Idąc do gabinetu NFZ niestety na naciągane "2". Poświęca tyle czasu i uwagi pacjentowi co trwa wypisanie recepty.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Busko-Zdrój"?

pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój