dr n. med. Waldemar Felbel

Jest to najgorszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Podczas pierwszej ciąży, gdy złapał mnie straszny ból, po zdawkowym badaniu, usłyszałam od tegoż lekarza: "Jesli pani chce, to moze Pani zostać w szpitalu, a jak nie to nie". Czy tak sie zachowuje prawdziwy lekarz?! Godne pożałowania! W czasie drugiej ciąży, gdy wystąpiły plemienia, kierowana strachem (pierwsza ciąży skończyła sie poronieniem) pojechałam do szpitala i na nieszczęście znów trafiłam na niego, doktor nawet mnie nie przebadal! On juz na wejściu stwierdził, ze nie może mi pomoc! Jest NAJGORSZYM lekarzem!

Wreszcie trafiłam na prawdziwego specjalistę, trafna diagnoza ,prawidłowe leczenie,poprawa mojego stanu zdrowia!!!Po konsultacji w Szpitalu klinicznym /gdzie wczesniej jezdziłam/ utwierdzono mnie , ze to był "strzał w dziesiątke" i tego sie trzymac. Tak ze pozdrawiam Pana Doktora , będę stałą Pana pacjentką.

lekarz godny zaufania, zna sie na rzeczy, nie bagatelizuje problemu, polecam!!!

lekarz godny zaufania, zna sie na rzeczy, nie bagatelizuje problemu, polecam!!!

Bardzo dobry fachowiec..byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie w życiu - rewelacja pomimo wcześniejszego stresu ( w gabinecie czułam się komfortowo i stres został rozładowany) lekarz fachowo podchodzący do pacjentki , konkretny , dokładny , sympatyczny , polecam!!!

Bardzo dobry ginekolog, profesjonalne podejscie do pacjenta.

Bardzo dobry ginekolog, profesjonalne podejscie do pacjenta.

Bardzo dobrze prowadził moją ciąże świetny lekarz Polecam

Bardzo dobrze prowadził moją ciąże świetny lekarz Polecam