dr n. med. Waldemar Felbel

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, cierpliwy i opanowany, dyskretny czego doświadczyłam przebywając na oddziale, delikatny co jest rzeczą najstotniejszą dla kobiety podczas badania, wyrozumiały a przede wszystkim ludzki. Ludzie piszą małomówny nie mogę się pod tym podpisać - kwestia umiejętności prowadzenia dialogu z lekarzem, nie prowadzi zbędnych nietaktownych dyskusji jak co, niektórzy lekarze w Namysłowie. Konkretny, doświadczony cieszący się bardzo dobrą opinią wśród lekarzy w województwie. Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Godny zaufania. Najlepszy pod względem kompetencji w Namysłówkim szpitalu. Bardzo dokładny operator. Lekarz z powołania, posiadający ogromną wiedzę. Jedyny z tytułem dr nauk medycznych na oddziale gin-pol w Namysłówie. Lekarz z wieloma kursami ciągle doksztalcajacy się. Polecam w 100%.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, dokładny, cierpliwy, wspaniały człowiek, który rozumie kobiety, polecam z całego serca, nie znam lepszego

Witam. Moja Córka ma dzisiaj 19 urodziny. Pan dr Waldemar odbierał poród w szpitalu w Namysłowie . Pozdrawiamy :)

Chodziłam prywatnie. Tylko kasa się liczyła. A jak przyszło do porodu to dużo nie brakowało i jak mnie tak i syna by nie było żyjemy dzięki dr podoskiej... uratowała nam życie przychodząc na dyżur

moja ciąża zakończyła się tragedią.....poroniłam. Byłam źle leczona przez p.Felbla. Podczas badania stwierdził, że jest coś nie tak, przepisał leki na podtrzymanie i ...to tyle.co 2 tyg.kontrol. Byłam chyba na jednej, na kolejne wizyty nie zdążyłam. Brak zlecenia jakichkolwiek podstawowych badań. Jak później się okazało, przyczyną poronienia była choroba odzwierzęca (dobrze leczona-niegroźna),lecz żeby do tego dojść, należy zrobić badania. Byłam nieporadna, pierwsza ciąża, młody wiek, ufałam lekarzowi....niepotrzebnie. Nastąpiło krwawienie, przyjął w późnych godz.wieczornych, po badaniu powiedział ze spokojem: "Poleciało...., proszę iść do toalety" To tyle, pojechałam do domu, leżałam 2 tygodnie- lało się ze mnie. Nie zostałam wyczyszczona (wyłyżeczkowana), na szczęście obyło się bez komplikacji i bez zakażenia. Lekarz , do którego poszłam po całym zdarzeniu przeżył....SZOK. NIE POLECAM, MINĘŁO KILKA LAT, MOJA OPINIA JEST WCIĄŻ TAKA SAMA. PLUSY: uprzejmy, wzbudza zaufanie, wysoka kultura osobista. MINUSY: po uprzednio zadawanych pytaniach przez pacjentkę- odpowiada na nie, kto nie pyta, ten nic nie wie, moje osobiste doświadczenia są nieciekawe, dlatego oceniam lekarza, jako niekompetentnego. Przykro mi ...

Lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wspominam wizyty u tego lekarza, kompetentny, miły i uprzejmy. Polecam tego lekarza. Taki mój osobisty dodatkowy komentarz: Tak to już jest że, co człowiek to opinia, jeżeli wszystko okazuje się w porządku to lekarz jest wspaniały ale jeżeli coś idzie nie po naszej myśli i czasami nawet z naszego powodu to i tak wszystko leci na barki lekarza i okazje się on złym lekarzem nie potrafiącym leczyć. Pozdrawiam doktora Felbela

Taki mój osobisty dodatkowy komentarz:

świetny ginekolog!! Indywidualne podejscie do każdej pacjentki...dużo poświęconego czasu a o co zapytasz to odpowie... zdecydowanie warto!! Polecam

Zaszłam w ciążę 3,jestem po dwóch cięciach,w 8 tygodniu poinformował mnie,że mam krwiaka na macicy i łożysko przodujące,dostałam leki na podtrzymanie,czuje się bezpiecznie,chodziłam do 2 i żaden nie widział krwiaka!!polecam!!

Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z opieki,polecam wszystkim;)Ciąża od początku na podtrzymaniu,opieka super i podejście,donosiłam , cesarskie cięcie wykonane przez doktora,zszycie super,blizna się goji,mało bedzie widoczna;)