Waldemar Firmanty

1,9
1,6
2,1
1,6

Nie polecam tego lekarza! Moja noga już więcej nie stanie w tym gabinecie. Pan ma lekceważące podejście do pacjenta, odczuwa się wywyższającą postawę, miałam wrażenie że nie wierzył w to co mówię, a czułam się fatalnie.

Nie polecam tego lekarza. Lekceważące podejście do pacjenta. Bardzo źle się czułam, ledwo siedziałam, alekarz

Zachowanie lekarza nadaje się do badania przez innego bardziej uczonego i rozwiniętego doktora. To głupiomądry palant i zboczeniec przykro mi, iż musze publicznie używac takich słów ale po tym jak mnie potraktował to owy doktorek powinien zakonczyć kareiere w trybie natychmiastowym. By uzyzskac zwolnienie od takiego lekarza trzeba najpierw pokazac piersi inaczej doktora pacjentka już nie obchodzi. Nie majac kompetencji kazał mi zdjac stanik patrząc i nie odrywając bezczelnie wzroku z okolic dekoltu. Zawiedziony i zdziwiony odmową zbulwersowany kazał mi wyjść z gabinetu. Jego zachowanie jest poniżające, stweirdzam,iż nie powinien miec on kontaktu z pacjentami.
Minął się z powołaniem ... Mam nadzieje, że nie skończy się tragedią i współczuję jego żonie .Niech sie nauczy ogłady i szacunku do ludzi .

Ten człowiek nie ma nic wspólnego z lekarzem. Wyśmianie pacjenta, kłótnie i pokazanie jaki z niego "wielki specjalista". Z prośbą o skierowanie, chora, ledwo trzymająca się na nogach przez 15 minut musiałam wysłuchiwać przechwałek tego Pana, a skierowania oczywiście nie dostałam. Niestety nie jestem lekarzem, żeby odpowiadać na pytania w stylu: jak myślę co to jest?. Nawet nie zostałam przebadana. Moja wizyta polegała na udzielaniu odpowiedzi, na pytania które wskazywał Temu Panu komputer. Po rozwiązaniu QUIZU dostałam lek. Na szczęście mamy w aptekach specjalistów wysokiej klasy, które potrafią opisać dawkowanie.

Absolutnie odradzam. Ten lekarz zachowuje sie jakby byl pepkiem swiata. Zarozumialy, pacjenta traktuje z wyzszoscia. Dobral zle leki, potem zmienial a stanelo na tym ze sam nie wiedzial co przepisac.....

Nie polecam nikomu tego lekarza. Jest nieuprzejmy, nie slucha pacjenta i jak najszybciej chce pozbyc sie pacjenta z gabinetu.

Beznadziejny lekarz. Nie daje skierowan osobom starszym, jest nadety i łaske robi ze musi przyjmowac pacjentow. Nie polecam nikomu, bo nie ma podejścia do pacjentow. Zmienilam na dr Kowalska-Karaczun w tej przychodni bo jest cierpliwa, kochana i zawsze przeprowadza badanie kompleksowo. Dr Firmantego serdecznie odradzam.

Lekarz do d..y. Nie potrafi postawić diagnozy, nie wie ja leczyć, jest nieuprzejmy wręcz chamowaty. Nie daje skierować osobą po 60-tce tak jak zostało to wspomniane wcześniej. Nie słucha i nie zna się na rzeczy. Generalnie powinien zmienić fach i zająć się czymś innym skoro nie ma pojęcia jak leczyć. Nie polecam nikomu. Jeśli chcecie żyć to strzeżcie się i omijajcie jego gabinet szerokim łukiem. To tyle...

Nie chce dać skierowania do specjalisty dla osoby po 60-tce bo ... nie wiadomo... czemu pewnie już nie warto!!!!

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy, rzeczowy. Polecam każdemu, u kogo jest problem z postawieniem diagnozy: bardzo wnikliwie analizuje objawy; ten lekarz docieka przyczyn wystąpienia choroby. A jak już jest bezradny (czasami i tak bywa), sugeruje badania w ośrodkach klinicznych. Nie stawia się ponad wszystko i wszystkich. Wielki szacun dla tego człowieka.