dr Waldemar Frąckowiak

Kardiolog

Lekarz , specjalista, fachowiec… - jak najbardziej, ale przede wszystkim ludzki człowiek. Ludzki na tyle na ile jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Dla swoich pacjentów, do których mam szczęście należeć, doktor Frąckowiak jest nie tylko kimś, kto leczy ich choroby skutecznie i stawia bezbłędne diagnozy, ale także kimś, kto przywraca nam wiarę w lekarza. Pasja, zaangażowanie, ogromna wiedza i kompetencje, gotowość do działania – tak można opisać cechy lekarza, które dr Frąckowiak z pewnością posiada, natomiast współczucie, chęć pomocy innym, serce, empatia i poświęcenie pacjentom wyróżniają go spośród zdecydowanej większości lekarzy nie tylko w kołobrzeskiej placówce, ale w ogólnym pojęciu pracowników służby zdrowia. Wystawiając tą opinię pragnę wyrazić podziw, uznanie dla pracy dr Frąckowiaka oraz podziękowanie za wzorową opiekę, jaka została mi przez tego lekarza udzielona.

Wspaniały i kompetentny lekarz.Bardzo opiekuńczy i wrażliwy.Polecam z całego serca.Bożena A.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kołobrzeg"?

ulica Szpitalna 2B
ul. Mariacka 16
78-100 Kołobrzeg
Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran Sp. z o.o.
ulica Portowa 8
ulica Wschodnia 3