dr Waldemar Frąckowiak

Kardiolog

Polecam każdemu cierpiącemu na schorzenia kardiologiczne. Lekarz profesjonalista, zainteresowany pacjentem .Stosuje skuteczne metody leczenia ,a gdy trzeba, nie boi się kierować do innych, bardziej specjalistycznych ośrodków niż jego oddział. Do tego bardzo kulturalny i miły człowiek.

Lekarz wzbudzający zaufanie.Pod jego opieką pacjent może czuć się bezpiecznie. Rozmawia z pacjentem a nie tylko mówi. Czuje się, że jest kompetentny, wie co robi i dlaczego.

Wspaniały i kompetentny lekarz.Bardzo opiekuńczy i wrażliwy.Polecam z całego serca.Bożena A.

Lekarz , specjalista, fachowiec… - jak najbardziej, ale przede wszystkim ludzki człowiek. Ludzki na tyle na ile jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Dla swoich pacjentów, do których mam szczęście należeć, doktor Frąckowiak jest nie tylko kimś, kto leczy ich choroby skutecznie i stawia bezbłędne diagnozy, ale także kimś, kto przywraca nam wiarę w lekarza. Pasja, zaangażowanie, ogromna wiedza i kompetencje, gotowość do działania – tak można opisać cechy lekarza, które dr Frąckowiak z pewnością posiada, natomiast współczucie, chęć pomocy innym, serce, empatia i poświęcenie pacjentom wyróżniają go spośród zdecydowanej większości lekarzy nie tylko w kołobrzeskiej placówce, ale w ogólnym pojęciu pracowników służby zdrowia. Wystawiając tą opinię pragnę wyrazić podziw, uznanie dla pracy dr Frąckowiaka oraz podziękowanie za wzorową opiekę, jaka została mi przez tego lekarza udzielona.