dr n. med. Waldemar Fryze

Neurolog

Przedmiotowo traktuje pacjentów, nie odpowiada na pytania, nie pozwala powiedzieć o objawach - nie przeprowadza szczegółowego wywiadu, nie słucha, ignoruje pacjentów, nie obchodzi go człowiek ani to jak się ktoś czuje, niemiły, odnosi się bez szacunku do pacjenta. Przewrażliwiony na punkcie swojego ego. Gdy nie wie, co pacjentowi jest, od razu wzywa psychiatrów i upiera się, że ktoś jest wariatem, niezależnie od wszystkiego. To lekarz, który w ogóle nie informuje o wynikach badań. Nie robi pełnej diagnostyki. Bada tylko te aspekty, które go interesują i twierdzi, że wszystko jest w porządku. Po wypisaniu ze szpitala, w którym pracuje pan Waldemar Fryze, lekarz w przychodni, który mnie zobaczył, od razu skierował mnie do innego szpitala, widząc, że niestety w szpitalu pana Fryze nie udzielono mi pomocy, a objawy są bardzo poważne. Szkoda, że tak mało jest lekarzy z powołania w dzisiejszym świecie.

Polecam. Godny zaufania. Wytłumaczy, wysłucha. Poswieca dużo czasu dla pacjenta. Lekarz z powołania.

ironiczny uśmiech pana doktora to znak rozpoznawczy doktora a także mowienie ciągle będzie dobrze to znak rozpoznawczy.na odziale pan doktor odsyla do lekarza prowadzącego który nigdy nic nie wie.sam pan doktor nic nie tłumaczy nic nie powie ,nie lubi pytań.brak kontaktu z doktorem.powinien ciś wytłumaczuć chyba jako lekarz i ordynator.a tu taka spychologia na młodych. a młodzi odbijają piłeczkę i mówią dr fryze wszystko wytłumaczy.co nigdu nie następuje

serdecznie polecam i bardzo dziękuje panu doktorowi o fachowe podejście i szybkie wykrycie choroby...

Jest wspaniałym lekarzem. polecam! Kamila

Jest wspaniałym lekarzem. polecam!
Kamila

Serdecznie polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego po wielu wizytach u różnych neurologów. Doktor przed pierwszą wizytą poprosił o dostarczenie mu pełnej dokumentacji medycznej, by na wizycie mieć już pewien obraz choroby. Podczas wizyty dr Fryze był bardzo skupiony, skrupulatny, dopytywał o pewne szczegóły, wysłuchał wszystkiego, co miałam do powiedzenia. Następnie dokładnie zbadał. Ten doktor nie rzuca słów na wiatr, mówi dokładnie o swoich podejrzeniach i dalszej drodze diagnostyki czy leczenia. To co dla mnie było najważniejsze, to niezwykle sympatyczne podejście do pacjenta. Jestem osobą młodą i pomimo podejrzenia ciężkiej choroby wizyty u Pana Doktora nastrajają mnie bardzo pozytywnie. Wiem, że mogę spytać o wszystko, czego nie rozumiem, czy o to co mnie niepokoi. Nie czuć presji czasu podczas wizyty. Doktor poświęca go tyle, ile pacjent potrzebuje. Gorąco polecam. Szkoda,że nie ma więcej tak taktownych i kompetentnych lekarzy.

Trafiłam na oddział szpitalny gdzie dr Fryze jest ordynatorem, nie udzielał odpowiedzi na pytania, odsyłał do lekarza prowadzącego. Gdy pytał "jak się Pani czuje?" a w odpowiedzi słyszał "bez zmian" albo "źle" odpowiadał "to dobrze" będzie dobrze" i ironiecznie sie usmiechał. Gdy nie udało sie postawić jego rezydentom ( bo tak należy nazwać ludzi, bo nie lekarzy na oddzile neurologi) odsyłał pacjentów do psychiatry.

Lekarz z powołania! Świetny fachowiec w swojej specjalizacji. Dobry, życzliwy człowiek. Zawsze uprzejmy i anielsko cierpliwy! niesamowita intuicja. konkretny, skupiony i dokładny. odpowiedzialny i godny zaufania. Spokój pana Doktora często udziela mi się jeszcze długo po wizycie. Raczej małomówny introwertyk - dlatego czasami można odczuwać pewien niedosyt informacji, jednak ja osobiście doceniam i tę cechę, ponieważ jak się okazuje "wszystko ma swój czas". Człowiek czynu, który waży słowa.

Zawsze bardzo chętnie korzystam z wizyt kontrolnych. Nie muszę dużo mówić.Zna swoich pacjentów.Jeżeli zauważa ,że coś jest nie tak,natychmiast kieruje na badania lub na hospitalizację.Polecam.

lekarz, u którego podczas wizyty jesteś traktowany podmiotowo, kompetentnie, życzliwie.