lekarz Waldemar Gajewski

2,2
1,8
1,8
1,7

Masakra jakas! Bylam u niego jakis czas temu powiedzialam ze juz nie mam sil chodzic bo nam 4dzien goraczke a karmie piersia I trace mleko to mi powiedzial ze gdybym nie miala sil chodzic to bym do niego nie przyszla I mam wziac apap przeciwgoraczkowo a okazalo sie ze mam rotawirusa I musialam dostac antybiotyki. Dzisiaj zglosilam sie z moja 8miesieczna coreczka ktora ma katar kaszel chrype I nie chce jesc ale stwierdzil ze ma infekcje I nan jej oczyszczac nosek!! Skandal jakis!! To nie jest lekarz I NIE polecam go z calego serca!!

Chyba najgorsza wizyta lekarska w moim życiu. Dziecko lejące się z rąk, a pan "doktor" : po co pani do mnie przyjechała, na gorączkę Apap i przejdzie ( czterolatka i 39,9 gorączki od 6 godzin niespadające). Lekarz-porażka, niemiły to za mało, raczej chamski. Panie doktorze, Apap to sobie pan wsadź. W Grudziądzu na SOR dostała zastrzyki z antybiotyku i przeciwgorączkowe. Nie polecam, a raczej przestrzegam przed traumą.

bardzo niemiły, przy badaniu gardła dziecka tak głęboko wsadził "patyczek", że dziecku krew leciała, dla mnie jako dla matki głęboki szok, szczerze odradzam

Bardzo nieuprzejmy. Moim zdaniem nie nadaje się do leczenia ludzi.Starsze osoby traktuje lekceważąco i z pogardą. Panie doktorze, pan też kiedyś będzie stary.

Jak dla mnie malo mily lekarz, i niezawsze umnie normalnie rozmawiac z pacjetami.

Jest bardzo sympatyczny i kompetentny. Gorąco polecam!

Jest bardzo sympatyczny i kompetentny. Gorąco polecam!