dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Chyba najlepszy ze znanych mi lekarzy. Siła spokoju, znakomity specjalista, przyjaźnie nastawiony. Godny polecenia!

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam, wspaniały człowiek, kompetentny lekarz z powołania i do tego zawsze usmiechnięty.

Fantastyczny lekarz!!! Polecam każdemu kto szuka kompetentnego pediatry. Spokojnie i rzeczowo tłumaczy wszystko rodzicom, mając jednocześnie świetne podejście do małego pacjenta:)

znam Doktora Gołebiowskiego od 9 lat leczy moje dzieci, zawsze trafia z diagnozą, jest bardzo dokładnym lekarzem,antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności, nigdy nie zostaia pacjentów samych, dzwoni i pyta jak choroba sie ma ;), zawsze udzieli informacji telefonicznej ( miałam wiele cieżkich przypadków i dzieki niemu wiedziałam co robić i gdzie natychmiast jechać z dzieckiem). Polecam :)

Wspaniały specjalista, kompetentny pediatra. Naprawdę jest lekarzem z powołania. Rzeczowy, spokojny, mam do Niego 100 % zaufania.

Lekarz o wielkim sercu, ciepły a przedewszyskim kompetentny budzi zaufanie ma podejscie do dzieci ,ale takze do wystraszonych rodziców

Lekarz w 100% godny polecenia. Niesamowita wiedza i siła spokoju. Kompleksowe podejście do pacjenta. Powołanie w każdym calu.

wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy,

wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy,

Fantastyczny lekarz. Kompetentny, mający ogromną wiedzę, ze wspaniałym podejściem do małego pacjenta. 1000% zaufania i profesjonalizmu.