lekarz Waldemar Helm

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże i mogę polecić go w 100% . Bardzo dokładnie przeprowadzał badania i zawsze wszystko tłumaczył, a także odpowiadał na każde moje pytania. Jak byłam po porodach w szpitalu to zawsze znalazł chwilę żeby zajrzeć i spytać jak się czuję. To jest naprawdę bardzo dobry specjalista.

Lekarz godny polecenia :) Świetne podejście, bardzo pomocna i miła osoba. Jestem pacjentka od wielu lat.

Najgorszy ginekolog jakiego znam. Uparł się że mam urodzić naturalnie choć od chwili gdy trafiłam na porodówkę wszystko wskazywało na to że nie da rady. Ledwo uratowali mnie i dziecko.

Nie polecam tego lekarza. Podejście do pacjentki, która nie jest jego pacjentką (mimo prywatnej wizyty i mimo złego stanu pacjentki!) żenujące. Lekceważący stosunek, na szybko, "na odwal się", wręcz chamski. Zero profesjonalizmu. Mam nadzieję, że jego "wiedza" nie będzie przyczyną pogłębiania się choroby.... Bo inaczej spotkamy się w innym miejscu.

Dosyć uprzejmy, dokładnie bada, tłumaczy nawet ,gdy czeka kilka osób w kolejce. Czasem straszy,ale może to sposób ,zeby nie bagatelizowac pewnych rzeczy ,czy objawów. W cenie wizyty USG + cytologia. Polecam

Co wy chcecie! Jest całkiem w porządku ,kompetentny,sumienny, dokładny.Robi to ,co powinien ,a nie smaruje tyłków ,nie uśmiecha sie tylko po to ,żeby wyciągać kasę. Ja sądzę ,ze na terenie Buska i okolic jest najlepszy w tym ,co robi

Ja sądzę ,ze na terenie Buska i okolic jest najlepszy w tym ,co robi

Bliska mi osoba została zoperowana przez doktora Waldemara Helma. Po wykonaniu badan okazało się ze została zakażona gronkowcem. Nie polecam nikomu takiego doktora!

nie polecam mało co a zabił by mi rzeznik syna bo nie chciał zrobić cesarki bo jego żona rodzi naturalnie jego szczęscie że go nie spotkałem już na swojej drodze synka uratowali specjaliści z prokocimia

Bardzo dobry lekarz godny polecenia,prowadził moje dwie ciąże z czego jedna była zagrożona gdyba nie szybka decyzja o wcześniejszym rozwiązaniu straciłabym dziecko.

Nie polecam ,brak profesjonalizmu ,przez niego straciłam dziecko .Prowadził mi ciążę bez leków a w moim przypadku powinnam je brać od początku ciaży. Nie zlecił żadnych dodatkowych badań mimo że już miałam za sobą poronienie i poród przedwczesny .