mgr Waldemar Hyla

Psycholog, Psychoterapeuta

Dobre i konkretne podejście. Na spotkaniach rozwiazalem swój problem i zobaczyłem że z zewnątrz wygląda on inaczej. Warto polecić.

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na co zwracać uwagę aby nie wróciły. Dziękuję za wsparcie mojego sypiącego się związku. Do tego ja sama zyskałam wgląd w moje potrzeby i to jak o siebie zadbać.

Nie polecam. Uczęszczałam na spotkania razem z moim już teraz byłym mężem. To ja chciałam ratować małżeństwo, mój eks nie. Zamiast skupić się na naszym małżeństwie i próbie jego ratowania, Pan Waldemar razem z Panią Magdą skupili się na tym, aby wytłumaczyć mi, że rozwód to dla nas najlepsza rzecz (manipulacja mojego eks). Psycholog powinien być bezstronny, a dali się wpuścić w maliny przez mojego eks. Panie Waldku i Pani Magdo, jedynym szczęśliwcem po tym rozwodzie jest tylko mój eks. Para psychologów kompletnie niekompetentna. Można z nimi pogadać przy kawie, ale nic poza tym.

Pan Waldek ma bardzo zdroworozsądkowe podejście do spraw damsko-męskich. Polecam wszystkim oczekującym rzetelności. No i do tego trzyma się zasad, które są jasne i nie wciska rozwiązań jak zdarzyło się u poprzedniego psychologa. Uzupełnia go p.Magda podejściem emocjonalnym i otwartością.. trochę to trwało, ale już nie czuję potrzeby wsparcia przez innych-Jestem silna:)

Pan Hyla dobrze określił o co chodzi u nas. Można polecić.

Pan Hyla dobrze określił o co chodzi u nas. Można polecić.

dość dobrze prowadzone spotkania, miałam już okazję korzystać z psychologa i psychiatry więc mam porównanie. nic nie narzuca, ale pokazuje jakie są drogi wyboru. jak ktoś potrzebuje się ukieunkować co dalej robić to polecam.

Poszłam do psycholga bo nie bardzo miałam już na siebie pomysł. Pan Hyla pomógł to mi wszystko poukładać. Poza tym dowiedziałam się że nie zawsze jest tylko 1 rozwiązanie. Warto było skorzystać.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, nawet poczatkowo zle nastawiony maz przyznal, ze wlasnie czegos takiego nam brakowalo. Kogos kto nauczylby nas z soba rozmawiac-widzimy swiatelko w tunelu, choc zdajemy sobie sprawe ze przed nami jeszcze dluga droga. Z tego co sie orientuje, porady zasiega u nich (pan Waldek przyjmuje z kolezanka po fachu) duzo malzenstw, pewnie dlatego czasem u nich cieżko z terminami. Ogolnie polecamy.

Konkretny i nie narzucający, dobrze się sprawdza w kryzysie. Z p. Magdą nauczyli mnie jak pokonać lęk i nauczyli jak rozmawiać z ludźmi, oj a miałem problemy. Moi znajomi poszli na terapie małżeńską i tez zadowoleni.Choć byli sceptyczni.

Moi znajomi poszli na terapie małżeńską i tez zadowoleni.Choć byli sceptyczni.

Dużym plusem jest prowadzenie sesji przez dwóch psychologów - p. Waldemar wraz z p. Magdą. Pierwszy raz odniosłam wrażenie, że psychologa interesują moje problemy. Słucha z zainteresowaniem, prowadzi dialog - nie monolog. Nie szufladkuje i pozwala się "wygadać" :) Polecam.