lekarz Waldemar Ilczyszyn

2,9
2,9

U Pana doktora leczylam się wiele lat... I chyba zbyt ślepo ufalam że trafiłam na dobrego lekarza Pan doktor przed zrobieniem biobsji endometrium zapewniał mnie że nic nie ma prawa się wydarzyć...dzien później dostałam krwotoku...I tak mimo tabletek nie ustępowalo na czwarty dzień spanikowana całą sytuacją wróciłam do doktora... Zostałam zbadana bardzo niedelikatnie ...I oczywiście pan doktor nie umiał mi wytłumaczyć co się dzieje bo sam nie wiedział...także odradzam takiego lekarza moja noga więcej tam nie stanie...

U Pana doktora leczylam się wiele lat...
I chyba zbyt ślepo ufalam że trafiłam na dobrego lekarza

Super lekarz,polecam,korzystam od wielu lat.szczególnie dziwią mnie złośliwości.Pan Doktor pracuje już wiele długo i zawsze mogłam na niego liczyć.Ela

Panu Doktorowi Ilczyszynowi jak i Pani Położnej Stasi należy się Największy SZACUNEK z Mojej Strony,nigdy im TEGO NIE ZAPOMNĘ,coraz bardziej wierzę , że na Mojej Drodze stawiane są anioły , będę Im wdzięczna do końca życia , jest to lekarz , który nie zostawił Mnie wtedy kiedy inni odbijali Mną i Moim Dzieckiem będąc w ciąży piłeczkę. Moja poprzednia Ciąża zakończyła się najprzykrzej jak mogła , wtedy też robiłam sobie nadzieję i wmawiałam że może Pan Doktor ma nie taki aparat że to co Nas spotkało to nie jest prawdą ...

Moja poprzednia Ciąża zakończyła się najprzykrzej jak mogła , wtedy też robiłam sobie nadzieję i wmawiałam że może Pan Doktor ma nie taki aparat że to co Nas spotkało to nie jest prawdą , no cóż nie mylił się absolutnie pomagał nam skontaktować się z najlepszą klinika która mogła by pomóc Dzieciątku , jednak wada była na tyle duża , że nie podjęli by się takiej operacji , nie można było nic zrobić :( .

Ze względu na wspomnienia i ból że to właśnie tam dowiedziałam się bolącej prawdy i każda wizyta na poczekalni przywracała mi najgorsze wspomnienia , miałam nie wrócić do Doktora .

Było jednak inaczej stwierdziłam że w tak trudnej sytuacji Doktor starał się Nam pomoc najbardziej jak tylko mógł .

Wróciłam do Doktora w Kolejnej ciąży prowadził On Moja ciążę na Najwyższych obrotach pomimo ryzyka ze Względu na Moją Mutacje Mthfr chorobę Hoshomoto i stanu psychicznego . Ciążę Traktował Indywidualnie byłysmy CZŁOWIEKIEM dla Niego NIE ŹRÓDŁEM PIENIEDZY , POTRAFIŁ MNIE PRZYJAC Z DNIA NA DZIEN jeśli była tylko taka potrzeba (CHODZILAM NA WIZYTY POPRZEZ NFZ ). Doktor konsultował się w Mojej trudnej sprawie rowniez z innymi zaufanymi lekarzami ze względu na Moją chorobę nie oszczędzając mi skierowań , zawsze odpowiadając na pytania przeglądając wyniki od Lekarzy i informacje które były w nich zawarte jak również Dając Wiarę że się uda . Dziękuję Bogu za tak wspaniałych CZŁOWIEKÓW I PANU DOKTOROWI JAK I PANI POLOZNEJ za SZCZĘŚLIWIE DOPROWADZONA CIĄŻE .

Gdyby nie Wy nie spełniła bym Jednego ze Swoich Najpiekniejszych Marzeń .

Witam Nie polecam, najgorszy ginekolog z jakim mialm kontakt. Zle odczytuje usg, albo raczej widzi rzeczy ktorych nie ma.

Witam

Nie polecam. Nie delikatny przy badaniu nie miły. Sprzęt dobry ale lekarz na USG widzi banialuki nie pokrwające się z rzeczywistością.Za wizytę za życzył sobie 200zł. Nigdy więcej nie zawitam u tego pseudo lekarza.

Nie polecam i zdecydowanie odradzam tego ,,lekarza". Obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży. Kiedy się zorientowałam był to 8 tydzień. Na wizycie usłyszałam tylko tyle że ciąża jest skrajnie zagrożona poronieniem i nie mam szans jej donosic. Następna wizyta po 2 tygodniach i znów słyszę że nie ma szans na donoszenie ciąży mało tego lekarz mówi, że tętno płodu jest ale slabiutkie po czym na wydruku z USG tętno wynosiło 167 uderzeń na minutę. Wypisal stertę leków i kazał leżeć plackiem przez 3 tygodnie i wstawać tylko na siku. 2 dni po tej wizycie pojechałam do przecudownej Pani ginekolog w Opolu i co usłyszałam?! Ciąża w żadnym stopniu nie jest zagrożona dzidzia rozwija się prawidłowo żadnego leżenia funkcjonować normalnie ale wiadomo jak to kobiety w ciazy musimy się oszczędzać. Badania prenatalne wyszły perfekcyjnie. Tak jak pisałam na wstępie obecnie jest to 5 miesiąc, czuję się fantastycznie z dzieckiem jest wszystko w porządku. Nie wyobrażam sobie żeby jakaś kobieta musiała kiedyś przechodzić coś takiego dlatego z całego serca odradzam tego ,,pana".

Jestem zadowolona z prowadzenia mojej ciąży. Miłe dobre podejście do pacjentki nie zawsze dużo mówi ale wystarczy spytać i odpowie na każde pytanie. Stawia prawidłowe diagnozy nie myli się ja jestem bardzo zadowolona i w następnej Ciąży napewno nie zmienię lekarza ! Polecam z czystym sumieniem

Lekarz godny polecenia!!! prowadzi moją ciąże (pierwszą) i jestem bardzo zadowolona. Doktor poświęca mi dużo czasu jest uprzejmy i naprawdę to specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo POLECAM!!!

Zdecydowanie odradzam lekarza. Zgłosiłam się do doktora w celu wykonania badania usg 3D mojego maleństwa. Kolejka jest ogromna czekałam 1,5 h mimo iż byłam umówiona na konkretną godzinę. Poza tym bardzo zdziwiło mnie podejście podczas badania bardzo lekceważące doktor rozmawiał cały czas przez telefon komórkowy w swojej prywatnej sprawie ze znajomą a ja miałam usg wykonane w jednym punkcie, później stwierdził, że dziecko jest już za duże. Nic się nie dowiedziałam szkoda czasu i pieniędzy na prywatne wizyty. Nigdy więcej moja noga tam nie stanie.

Godny polecenia, bardzo mi pomógł, uprzejmy, kompetentny. Przeprowadza kompleksowe badania pacjentek