dr Waldemar Jerzmński

Laryngolog

byłam wczoraj i jestem pod wrażeniem.rozumiem że niemiłe opinie pochodzą od KONKURENCJI ,której pan doktor i tak nie musi się obawiać.poza kompetencją ma jeszcze to,czego w dzisiejszych czasach brakuje lekarzom - nie wyrywa kasy od pacjenta.w poczekalni przy mnie 2 osoby przyznały ,że nie bierze od nich pieniędzy /staruszek i pani z osieroconym wnukiem/.jeśli komuś przeszkadza poczekalnia pełna starszych pań[?] to proponuję wizytę w stolicy,tam napewno będzie lepiej.rozumiem,że konkurencja cierpi na brak pacjentów,ale niech nie działają takimi chamskimi metodami,bo to jest zwykłe oszczerstwo.doktora będę polecać wszystkim znajomym.

Co do kompetencji Pana Doktora - nie mam zastrzeżeń. Jest kompetentny, ale szasta antybiotykami. Co więcej, wie, że ma dużo pacjentów i traktuje ich taśmowo, trochę lekceważąco. Chodziłam do niego długi czas, ale kiedyś potraktował mnie strasznie i się zniechęciłam. Moje dziecko zachorowało i pobiegłam do niego ok 19:00. chiałam zapytać, czymnie przyjmie. Krzyknął na mnie, że jest późno, a on już nie wie co pisze i jeżeli przepisze mojemu dziecku leki i coś mu się stanie, to mam nie mieć do nirgo pretensji. Okazało się, że jakiś czas temu z przemęczenia przepisał dziecku złe leki. To w takim razie po co przyjmuje, choć już nawet nie wie co pisze? Gdyby mi powiedział, że jest zmęczony i niestety nie przyjmie mnie - zrozumiałabym jak bajbardziej. Ale on był skłonny mnie przyjąć. Bardzo się zniesmaczyłam i poszłam do innego laryngologa. Nie oczekuję że lekarz będzie się do mnie uśmiechał w wejściu, ale powinien poważnie podchodzić do swojego zawodu. Pan Jerzmański jest bardzo dobrym specjalistą, ale mam wrazenie że podchodzi już do tego czysto zarobkowo. Bardzo go szanowałam, ale zniesmaczyłam się po tamtej wizycie (wcześniej chodziłam do niego jakieś 5 lat)

Polecam pana doktora. Przez kilka miesięcy moja córka miała katar,kichała,wizyty u lekarzy internistów nic nie dały(prześwietlenia klatki piersiowej i zatok nic nie wykazały),dziecko zdrowe. Kiedyś chodziłam z nią do pana doktora-zawsze pomagał,ale czasy się zmieniły i NFZ wchodził w grę. I tak trafiłyśmy znowu i.....wizyta się opłaciła....POMOGŁO.

Do doktora Jerzmańskiego chodzę z moimi chorobami odkąd pamiętam i zawsze umiał mi pomóc. Zawsze dobiera odpowiednie leki i choroba szybko mija. To jedyny lekarz laryngolog, któremu 100% ufam ;) Skrupulatnie zajmuje się każdym pacjentem z osobna i dobrze wykonuje swoją pracę. Wielu moich znajomych, a także moja rodzina leczy się zawsze u pana doktora. Gorąco polecam!

Pan doktor miły, sympatyczny od samego wejścia wzbudza zaufanie. Leczę się u tego lekarza parę lat i zawsze jego terapie pomagają. Od pewnego czasu nie mogę brać antybiotyków i Pan Dokto ustala leczenie tak aby obeszło się bez antybiotyków. Cała rodzina korzysta z usług tego lekarza i nikt nie ma zastrzeżeń

Polecam wszystkim Doktora. Najlepszy laryngolog w mieście.

Polecam wszystkim Doktora. Najlepszy laryngolog w mieście.

Przemiły, starszy Pan. Próbował rozluźnić atmosferę, gdy byłam dość spięta przy badaniu. Przepisane leki pomogły, wyleczyłam dolegliwość. Do tego dostałam kilka praktycznych rad co robić, by nie zdarzyło się to po raz drugi. Czego chcieć więcej? :)

pan doktor jest dobrym lekarzem , gdy ktoś się leczy długo , raz weżmie za wizytę a raz nie ( ma dobre serce )dobry specjalista ..a dobry lekarz to nie potrzebuje nawet reklamy i rankingu

Pan doktor może i jest kompetentny,ale byłam u niego z córką(5 lat) i więcej nie pójdę!Dziecko ma korki w uszach-chciał usunąć je narzędziem,którego ja jako osoba dorosła nie dała bym sobie włożyć do ucha,dziecko się wystraszyło i zaczęło płakać a pan doktor krzyczeć na nas,powiedział,że czeka nas tylko ostry dyżur...Poszłyśmy do innego laryngologa-pani doktor zrobiła płukanie ucha,co było bardziej komfortowe niż szpikulec w uchu..Poza tym czekaliśmy ok.3 godz. w dusznej poczekalni pełnej starszych pań...dziękuje nie skorzystam więcej!

Nie polecam. Miałam jednocześnie zapalenie krtani i zatok. Doktor przepisał bardzo silny antybiotyk, chyba ostatniego rzutu. Powiedział, że mogę tak chodzić, więc cała spocona w gorączce jeździłam do pracy... czułam się fatalnie. Dorobiłam się przewlekłego zapalenia zatok, z którego nie mogę wyjść do tej pory. Nie pomógł.