dr Waldemar Jerzmński

Laryngolog

Lekarz informuje pacjenta o swoim podejściu do życia! Filozof, nie po to idę do lekarza, by słuchać jego wynurzeń.

Najlepszy lekarz w Mińsku . zawsze pomaga, ze stałymi klientami umawia się wcześnie rano bez kolejki. Poprostu lekarz na medal, godny polecenia !!

Świetny lekarz, potrafi tak uodpornić organizm dobierając odpowiednie leki, że starcza na rok lub dłużej.

BARDZO MIŁY, UPRZEJMY I ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY LEKARZ.POLECAM WSZYSTKIM.

BARDZO MIŁY, UPRZEJMY I ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY LEKARZ.POLECAM WSZYSTKIM.

Co do kompetencji Pana Doktora - nie mam zastrzeżeń. Jest kompetentny, ale szasta antybiotykami. Co więcej, wie, że ma dużo pacjentów i traktuje ich taśmowo, trochę lekceważąco. Chodziłam do niego długi czas, ale kiedyś potraktował mnie strasznie i się zniechęciłam. Moje dziecko zachorowało i pobiegłam do niego ok 19:00. chiałam zapytać, czymnie przyjmie. Krzyknął na mnie, że jest późno, a on już nie wie co pisze i jeżeli przepisze mojemu dziecku leki i coś mu się stanie, to mam nie mieć do nirgo pretensji. Okazało się, że jakiś czas temu z przemęczenia przepisał dziecku złe leki. To w takim razie po co przyjmuje, choć już nawet nie wie co pisze? Gdyby mi powiedział, że jest zmęczony i niestety nie przyjmie mnie - zrozumiałabym jak bajbardziej. Ale on był skłonny mnie przyjąć. Bardzo się zniesmaczyłam i poszłam do innego laryngologa. Nie oczekuję że lekarz będzie się do mnie uśmiechał w wejściu, ale powinien poważnie podchodzić do swojego zawodu. Pan Jerzmański jest bardzo dobrym specjalistą, ale mam wrazenie że podchodzi już do tego czysto zarobkowo. Bardzo go szanowałam, ale zniesmaczyłam się po tamtej wizycie (wcześniej chodziłam do niego jakieś 5 lat)

pan doktor jest dobrym lekarzem , gdy ktoś się leczy długo , raz weżmie za wizytę a raz nie ( ma dobre serce )dobry specjalista ..a dobry lekarz to nie potrzebuje nawet reklamy i rankingu