dr Waldemar Kaznocha

Gastrolog

To najlepszy lekarz posiadający ogromną wiedzę owszem jest małomówny, ale to lekarz bardzo empatyczny Bardzo chce ludziom pomóc i zależy mu na pacjencie aby go wyleczyć. Nie zapisuje bez potrzeby wizyt po to aby zarobić . Przepisuje więcej leków to prawda ,ale właśnie po to aby starczyło na dłuższe leczenie

Przed pierwszą wizytą u Pana doktora byłem pełen nadziei, z racji wielu pozytywnych opinii w internecie, ale z czasem zacząłem się zastanawiać, czy te opinie aby nie wynikają z faktu, że doktor Kaznocha to chyba JEDYNY gastrolog w Rybniku, który przyjmuje prywatnie, a więc zbyt dużej konkurencji nie ma. Ale do rzeczy - tak jak już wcześniej wiele ludzi pisało - pan doktor nie tłumaczy dokładnie co dolega, często nawet w ogóle nie tłumaczy, przepisuje multum leków i wiele lekarzy nie ukrywa zdziwienia, dlaczego aż tak sporo leków zostało przepisanych. ...

Odnoszę wrażenie, że pacjentów traktuje jak typowy rutyniarz i bardziej jak petenta w urzędzie aniżeli pacjenta.

Zły nie jest, ale po takich cenach za świadczone usługi i trylionem cukierkowych opinii w internecie, spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Pozostaje mi chyba po prostu szukać innego gastrologa. Niestety.

Czytam wszystkie opinie...Większość zgodna co do jednego-trafnie stawia diagnozy i stosuje dobre leczenie...:) I to jest najważniejsze...Każdy ma inną osobowość i nie zawsze musi do wszystkich się uśmiechać, albo opowiadać szczegóły na temat choroby...To, co chciałam wiedzieć, to mi doktor krótko i na temat ( bardzo rzeczowo opowiedział) , więc po co mi więcej informacji...? Uważam, że bardzo rzetelnie wykonuje swoja pracę i jest bez znaczenia na czym pisze...Komputer, czy maszyna...-obojętnie, bo liczy się fachowość, wiedza, kompetencje i efekty zastosowanego leczenia :) Jest jednym z niewielu lekarzy, który skupia się na swojej pracy a nie na rzeczach mało istotnych...POLECAM ! Moi znajomi korzystają również z porad doktora i każdy wie co mu dolega i jak ma być leczony...Czasami samemu trzeba dopytać, jeśli się jest zainteresowanym...;)

bardzo dobry lekarz stawia trafne diagnozy jest profesjonalistą w swoim fachu robiąc jakie kolwiek badanie nie musicie się bać tak jak w szpitalu!!! wystarczy się spytac na temat swojej choroby i wszystko wytłumaczy..

Do doktora Kaznochy chodzę od ponad 20 lat z różnymi dolegliwościami i zwykle stawia trafną diagnozę. Szkoda tylko, że jest taki niedostępny, nic nie tłumaczy ani sposobu leczenia, ani choroby. Maszyna jest fajna, ale czuję się trochę jak na komisariacie albo w SB :)

Maszyna jest fajna, ale czuję się trochę jak na komisariacie albo w SB :)

Bardzo dobry specjalista, konkretny. Przy pierwszej wizycie wykonał badanie USG i gastroskopię (dodam, że została przeprowadzona bardzo sprawnie i w krótkim czasie - ok. 4 min), od razu było wiadomo co jest nie tak. Do tego zlecił komplet badań (krew, stolec) i już przy drugiej wizycie ( i przy tym ostatniej) wiadomo było co się działo w moim brzuchu, dlaczego i jak można temu zapobiec. Wiadomo, że to lekarz a nie cudotwórca, ale przy dwóch wizytach ( i zażywaniu leków oczywiście;) ) wyleczył mnie z "dyskomfortu" jaki miałam wcześniej przez ...

Wiadomo, że to lekarz a nie cudotwórca, ale przy dwóch wizytach ( i zażywaniu leków oczywiście;) ) wyleczył mnie z "dyskomfortu" jaki miałam wcześniej przez 5 (!) lat.
No i ta maszyna do pisania :)

Cudowny lekarz.Bardzo dobry gastrolog i internista.

Cudowny lekarz.Bardzo dobry gastrolog i internista.

Najlepszy fachowiec w swojej branży wiem co mówie ponieważ wcześniej 3 innych gastrologów mnie badało i np. gastroskopia u dr. Kaznochy jest bezbolesna sprawnie i szybko około kilku minut a wcześniej miałam to badanie w szpitalu i lekarz 40 min mnie męczył a i tak nie postawił trafnej diagnozy. Uratował życie wielu osobom.Najlepszy Gastrolog w województwie. M.Wiśniewska

Konkretny lekarz tylko trzeba z nim konkretnie rozmawiać. Diagnozę miał słuszną badania potwierdziły , przepisał leki i zużywam mniej papieru toaletowego . polecam

Pan co prawda nie jest specjalnie rozmowny, ale zdiagnozował mnie trafnie, co innym lekarzom się nie udało. Polecam :)