prof. dr hab. n. med. Waldemar Kostewicz

</strong>

<strong>
Bezpośredni kontakt telefoniczny: 601 91 36 04 <br/>
</strong>

Lekceważenie czasu pacjenta. Teleporada umówiona na 9.45, jest 10.50 i pan doktor w dalszym ciągu nie raczył zadzwonić. Skandal.

Dzień dobry zostałem olany przez Dr Kostewicza, który wziął ode mnie kasę za 2 wizyty i nawet nie raczył do mnie zadzwonić chociaż obiecał. Jest mi z tego powodu mega przykro zwłaszcza ze długo szukałem lekarza. Chodziło o zapis na zabieg/opreracje - totalna olewka, nigdy więcej - straciłem 700zl

Nie polecam. Byłem u doktora ze swoim problemem. Najpierw próbował opowiadać o czymś zupełnie innym, niż to z czym przyszedłem, potem niemal nakrzyczał na mnie że mam byle jak zrobione badania i z czym ja do niego przychodzę, a przyszedłem z badaniem dwukrotnie powtórzonym przez różnych specjalistów. Na pytanie co mam zrobić, kazał powtórzyć badania w Enelu, "bo tu robią dobrze".

wspaniały specjalista,bardzo miły i kompetentny lekarz,zoperował mnie, czuję się świetnie. Szew prawie niewidoczny.Gorąco polecam innym pana profesora. zadowolona pacjentka Ania

zadowolona pacjentka Ania

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Stracony czas i pieniądze!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Stracony czas i pieniądze!

Lekarz godny polecenia, leczenie jest jego pasją, Doskonały fachowiec, komunikatywny i uprzejmy, bardzo polecam. Były pacjent

Lekarz godny polecenia, leczenie jest jego pasją,
Doskonały fachowiec, komunikatywny i uprzejmy, bardzo polecam.
Były pacjent

Bardzo dobry lekarz, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jest to fachowiec godny polecenia!

Prawdziwy fachowiec, lekarz z prawdziwym powołaniem, od razu nawiązuje kontakt z pacjentem wzbudzając ogromne zaufanie. Gdy byłem w szpitalu podczas jego wizyt czułem, że dla niego pacjent jest najważniejszy. Ogromny szacunek dla tego człowieka.

Bardzo miły człowiek. Jest bardzo otwarty i rzeczowy. Od samego początku zaczął mówić do mnie na "Ty" (pewnie z racji sporej różnicy wieku), ale bynajmniej nie jest to wyraz lekceważenia. Dba o to, by nie kierować na badania tylko po to, by na nich zarobił Enel-med. Dokładnie przedstawia wszystkie opcje, za i przeciw, tak by móc podjąć właściwą decyzję. Nie pospiesza, poświęca tyle czasu ile trzeba.

wspaniały najwyższej klasy fachowiec, swietny operator,przemiły człowiek.

wspaniały najwyższej klasy fachowiec, swietny operator,przemiły człowiek.