lekarz Waldemar Krajewski

Mieliśmy dzisiaj skierowanie do szpitala z 7 tygodniowym dzieckiem z podejrzeniem szmerów w górnych drogach oddechowych co stwierdził pediatra pierwszego kontaktu . Udaliśmy się do szpitala w Lubinie gdzie zastaliśmy bardzo niemiłą lekarz pediatrę , którą najbardziej interesowało jakiej firmy podajemy mleko modifikowane , bo żona niestety nie karmi piersią (na ścianie była wielka reklama Bebiko ). Wyszliśmy w nerwach z tej komercyjnej już kliniki . Udaliśmy się do Bolesławca gdzie przyjął nas ten przemiły i pełen pasji lekarz , gdy stwierdził sapkę i leczenie domowe inhalatorem i wodą morską - kamień spadł nam z serca . Powiedziałem mu , że jest jedynym człowiekiem jakiego dzisiaj spotkałem ;) . Odział przepięknie utrzymany , normalne sale ( nie to co w Lubinie ) . Gorąco polecam konsultacji .

Bardzo kompetentny lekarz. Poznał sie na sapce, a wnuk był leczony w Instytucie w Warszawie na zapalenie oskrzeli. Miły, uprzejmy, godny zaufania. Polecam tego lekarza.

Tego lekarza znam od dawna, pierwszy raz zwróciłam na Niego uwagę odbywając praktykę w szpitalu dziecięcym w Boleslawcu, był miły, uprzejmy,miał bardzo dobre podejście do dzieci , później gdy już miałam swoje dzieci, też trafiłam do Niego i było tak samo, miło uprzejmie i fachowo(podkreślam,że były to wizyty w publicznych placówkach) a prywatnie na pewno jest tak samo :))

jak najbardziej pozytywny, godny zaufania, dobrze zajął się moim maleństwem, a mnie nie potraktował jak "nawiedzonej" mamusi,która ma błahy problem z katarkiem dzieciaka.