Waldemar Kramarczyk

Lekarz jest kompetentny, profesjonalny i życzliwy. Prowadził moją ciążę od samego początku i nigdy nie pozostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Pan doktor był przy porodzie i mogłam na niego liczyć w każdej sytuacji.

Lekarz nie tylko wiedza ale i sercem !!! wyslucha wytlumaczy pocieszy :) pomoze :) Mysle ze to wystarczy:))))) polecam!!!!

Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z Panem doktorem i tym samym kompletnie go nie znałam. Trafiłam do szpitala i sposób w jaki zajął się mną Pan doktor był zdumiewający.Zaczęłam wierzyć że jednak jeszcze są w Polsce lekarze z powołania.

Pan doktor jest najlepszym,najbardziej kompetentnym,godnym zaufania lekarzem ginekologiem jakiego znam.W Debnie nie ma lepszego!Bardzo dba o swoje pacjentki,szczegolowo tlumaczy diagnoze i metody leczenia.Ufam mu baardzo!Polecam doktora wszystkim kobietom.

Doktor prowadził moją ciążę.Jestem bardzo zadowolona.Od początku do końca ciąży podchodził indywidualnie do moich problemów.Dwa razy kierował mnie na oddział, bo wolał dmuchać na zimne.Poród także odbierał-spokój, szybkie działanie i kompetencja-tak go oceniam w skrócie.Polecam bardziej niż panią J. która może jest rozmowniejsza itp, no ale jeśli chodzi o podejście do problemu, to już gorzej:(

Lekarz jest gburowaty, ponury, zarozumiały wydaje się być sanitariuszem, a nie lekarzem. To dziwne, że w czasach gdy dość ciężko o pracę nie szanuje pacjenta, nie szlifuje podejścia do człowieka. Zrobił na mnie bardzo złe wrażenie.

Lekarz bardzo miły i indywidualnie podchodzi do pacjentki. Tłumaczy na czym polega badanie, oraz co go niepokoi. Godny polecenia